Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szőnyi kórházban szeretnék...

Szőnyi kórházban szeretnék szülni, de nem tudom hogy kinél Ti kit ajánlanátok? Dr. Vadész Péter? Dr. Ördög István? Dr. Diószegi Bernadett? Dr. Mozejkó László? Dr. Lakos Kornél?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 19:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Dr. Vadász és Dr. Ördög nagyon jó. (Bár én a főorvosnál, Rokay doktor úrnál szültem - számomra ő az eltalon!)
2011. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bernadettról csak rosszat hallottam. Én az Ördögnél vagy a Mozejkonál akartam szülni,végül a Mozejko császározott meg,de teljesen eg voltam vele elégedve! Mi (szobatársak) úgy vettük észre,hogy Rokay csak a fogadott betegeivel normális a többire cseszik rá,nekem ez nagyon szimpatikus egy orvosban!
2011. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én a Vadászra szavaznék. Róla még nem hallottam rosszat.
2011. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én Vadászhoz járok az SZTK-ba,de úgy tudom nem vállal szülést! Amúgy is tatai eredetileg, és ott van neki magánrendelése,amiért 6000-et kér! Komáromban az SZTK-ban rendel hétfőnként! Eléggé hangulatember!

Üdv:29 hetes kismama

2011. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha Vadász már nem vállal szülést, akkor menj Ördöghöz. Róla nagyon jó véleménnyel vannak. Mikor én szültem, ő is benn volt a szülésem alatt, pedig nem ő volt a fogadott dokim.
2011. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A Vadász lehet, hogy kedves, de valószínűleg azért nem vállal (már?) szülést, mert neki nagyon sok "ügye" volt, amik nem túl jó kimenetellel végződtek.. Én amúgy is olyan embert választanék, akinél szülni is lehet... Én a LAkosról sok rosszat nem hallottam, de nyilván mindegyiknek vannak jó és rossz esetei...
2011. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Tegnap 18:04-es!

Biztos, hogy rendel a Vadász az Sztk-ba? Mert mára eltűnt a neve a listából.

2011. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A Vadász rendel sztk-ban is,mert egy ismerősöm nemrég volt nála.És vállal szülést is,mert én is nála fogok szülni.(annyit mondott,hogy az 1 szabad hétvégéjén nem tud bejönni,amit meg is értek mivel most nősült és én sem várnám az újdonsült férjemtől hogy minden hétvégén túlórázzon.)Nála tényleg csak a Rókay jobb,de ő számomra megfizethetetlen ahogy hallottam.A többiekről mindenki maga döntsön,de 2,5 hónapig feküdtem a kórházba és rájuk nem bíznám a saját és a gyerekem életét.
2011. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ,de még várom a neveket!Dr.Ördöggel már többször találkoztam ő csinálta az Uh-t.stb majd a végén elmondom hogy miért fontos a kérdés!Rokay-val is találkoztam és neki köszönhetem az életem!Ha akkor haza enged én már nem élnék.De mégis tartottam tőle hisz ő a Fő-fő.Dobzsevics pedig a fogadott orvosom volt ,de szülésemnél épp elutazott.Megkeresem a papíromat mert 1 másik illető pedig műtött,egy pedig ügyeletes volt,ugy hogy elvileg én is sok dokival találkoztam ott.De kiváncsi vagyok mások véleményére is!
2011. ápr. 11. 21:22
 10/19 A kérdező kommentje:

Megnéztem a papírt Dr.Vadász Péter műtött,rendesnek tűnt,próbált nyugtatni,de nem túl bőbeszédű,műtét után nem tájékoztatott csak egy mondatban.idézem"jó hogy megcsináltuk!" utána már nem is láttam,viszont Ördög István Úgy hogy nem fogadott doki folyamatosan mellettem volt,igaz szükségem is volt rá!De bővebb beszédű volt és mindent elmagyarázott,csak ő tudott tőlem vért venni.már ami maradt!

Már csak azt nem tudom ki volt épp ügyeletes(de ha jól emlékszem fekete haja volt)Lehet hogy ő volt a Mozejkó?

2011. ápr. 11. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!