Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Korábbi szülés? A második...

Korábbi szülés? A második terhességem a mostani de végig az van bennem hogy előbb fog jönni mint az első létezik ilyen hogy valaki bedumálja vagy megérzi és tényleg előbb jön?

Figyelt kérdés

már hónapok óta ez megy pakolok ....stb és ez már totál kimeríti a fészekrakás fogalmát mert most is azon agyalok miért nem rendezzük már át a szobát szereljük össze a kiságyat,miért nincs már minden tökéletesen a helyén.de olyan igazán fanatikusan.

begolyózok már teljesen.

35hkm


2011. szept. 19. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 32. hétre szültem a kislányomat, és nem járt a fejembe, hogy korábban fogunk szülni. Sőt! Még azt mondtam, hogy túl fogom hordani. Szerencsére minden rendben van, te már 35 hetes vagy, nem lehet túl nagy baj, akkor se ha most megszületne a picur. Kitartás a következő hetekhez!

2 hónapos kislány anyukája

2011. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én is azt hittem a második előbb fog jönni, főleg mert az elsőt meghozta egy front, és most volt egy csomó front akkor meg nyár közepe volt tomboló meleg. De még egyben vagyok 24.re vagyok kiírva és semmi jele nincs:( Most már azon parázok hogy túlhordom
2011. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem irigyellek az elsőt én is befekvés....stb szörnyű

lehet hogy most azért "akarom" hogy előbb legyen meg mert még egyszer nem akarom.

bár érdekes módon az én számolásom alapján mert nagyjából tudtam mikor fogantak az szerint pontos volt a lányom és most én okt 28-ra számoltam doki meg nov.2.

ugyhogy ha nov2 től még hagynak 1hetet hát akkor nem tudom mi lesz velem.inkább sex apával mint még egyszer befeküdjek. :)

2011. szept. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!