Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van mindig előbb érkezik a 4. gyerek?

Figyelt kérdés
már 37 hetes vagyok és esténként jóslófájásaim is vannak,de a méhszáj még zárt.
2011. szept. 21. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 35. hétre jött a 4. baba.
2011. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam a 2. baba is korábban jött-37+3 hétre-holott semmi gondom nemn volt(gyenge méhszáj,abortusz,eü. küret stb.)
2011. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4. szülésemet betöltött 39 hetesen indították (burokrepesztéssel), tehát nem jött előbb, mint a többi. Még lehet, hogy maradt volna pár napig...

Most az ötödikkel vagyok 35+1 hetes, és kíváncsian várom, őt is végig hordom-e...

Az, hogy többedik szülés, önmagában nem okoz korábbi születést.

Könnyű szülést!

2011. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

4. meg 5.??? Tök jó ilyeneket olvasni :) :)

Gratula nektek!!

2011. szept. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. 38 hétre, 2. 41 hétre, 3. 41. hétre, 4. gyermekemet pedig a cukorbetegségem miatt 40 + 2 naposan inditották, igy nekünk sem jött előbb, pedig jöhetett volna:)
2011. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Betöltöttem a 39 hetet- 2 hete jóslózom úgy tűnik nem fog előbb érkezni- pedig már nagyon felemésztett. Ráadásul a doki kisebb BPD-t mért mint 1héttel ezelőtt-már aggódom is!
2011. okt. 7. 00:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ötödik babás vagyok újra (37+2 hetes).

Ne aggódj, rövidesen megszületik a baba, és rendben lesz minden! A BPD-t ilyenkor már nagyon nehéz lemérni, mert annyira lent van a baba feje, ebből adódik a sok pontatlanság. Biztos nem ment össze a feje!!!!

És különben is sokszor össze-vissza mérnek a dokik. Nekem pl. már 2 hete 2222 volt a méhszájam, erre most egy másik doki 2110-nek mondta. Pedig nyilván nem záródik vissza... Ráadásul tök erős jóslóim voltak időközben... De megnyugtatott a doki, hogy nem akar előbb jönni ez a baba sem... Én már nem foglalkozom a mérésekkel meg a méhszáj értékekkel sem! Egyszer csak úgyis "gondol egyet" a baba, és kibújik! Könnyű, gyors szülést!

2011. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
negyedik babámat várom 40+3 napos vagyok! :(
2013. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!