Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Duci kismamák! Nektek hogy...

Duci kismamák! Nektek hogy sikerült a szülőágyon felhúzni a lábatok, és felvenni a szülési pozíciót?

Figyelt kérdés

126kg vagyok, attól félek, hogy nem tudom majd felhúzni a lábam, és a fejem megemelni. Eddig sem ment igazán, de most a hasamtól meg végképp. Szinte félig ülve a lábamat is alig érem el.

Hogy oldottátok meg ezt a problémát?


2009. ápr. 25. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, a lábadat belekötik a kengyelbe, a fejedet pedig segítenek tartani - főleg ha a férjed is bemegy, ő is tud segíteni
2009. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A Barossban fogok szülni, ott nem tudom, hogy így van-e. Ma mondta a barátnőm, hogy neki tartania kellett a lábát, és húzni maga felé.

Köszi a választ:)

2009. ápr. 25. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én kb. 100 kg voltam a szüléskor. nem tették a lábam semmilyen kengyelbe. a férjem "feladta" volt, hogy tartsa a fejem, a szülésznő meg fogta alábam. visszagondolva, szerintem egy vékony nőnek is kell segíteni, mert a kitolási szaknál már nagyon fáradt egy szülő nő, testalkattól függetlenül.
2009. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat: "feladata"
2009. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
igen, neked kell a kezeddel hátrahúzni a lábad, de segítenek.
2009. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyenek ilyen aggodalmaid!!Akkor pont ezzel nem fogsz foglalkozni!!!És hidd el,menni fog,ha kell még a nyakadba is fogod rakni a lábad,csak már veled legyen a babád!!!!!
2009. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
nekem segítettek,pedig nem voltam annyira duci,csak félduci. a férjem és a szülésznő tolták hátra és tartották a lábamat és a fejemet is. nekem nem lett volna erőm még azt is tartani,elég volt nyomni. ne aggódj ezen,mindenki segít neked,ha gondolod beszélj a szülésznőddel/orvosoddal is erről,hogy a barossban hogy megy. biztos,hogy megoldják,nyugi! :)
2009. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Baross-ban szültem. Van kengyel amire felteszed a lábaid. Segíteni fognak. Egyébként szülés előtt én is minden apró "hülyeségen" fennakadtam, és izgultam. Hidd el minden olyan természetesen és simán fog menni, kedvesek és segítőkészek!

2009. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó válaszoló!Szóval akkor nem lesz gáz, mert tényleg ilyen hülyeségeken aggódok.:)

Akkor lesz hova feltennem a lábamat:))))

2009. ápr. 25. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szüléskor csak 60 kg voltam, de nekem is segíteni kellett, és én még szóltam is, hogy kössék kengyelbe a lábamat, megtették, nem kellett nekem tartani. Szóval ne izgulj, segítenek.

Könnyű szülést!

2009. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!