Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hanyadik héten mondjam...

Kinek hanyadik héten mondjam el a babát és hanyadik 7en? Frappáns módon szeretném meglepni családom! Jó lenne, ha írnátok megható 5leteket ám!

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én 9hetesen mondtam el mindenkinek a páromnak pedig 7 hetesen mert egy pletykafészek. :) Szívem szerint csak 12 hetesen mondtam volna de 9 hetesen már napi 3x hánytam és a szülim meg nálunk vendégeskedtek pár napig (200km.re élnek) így nem is tudtam volna tovább titkolni mert elég rosszul voltam akkoriban, levágták volna. Amúgy 2.baba lesz. meghatót nem tudok írni, az uh-s képet toltam az orruk alá és közben vigyorogtunk a férjemmel. Jó volt. :)
2011. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A férjem előbb tudta meg, mint én, pár másodperccel hamarabb látta meg a tesztet, és a többieknek is el kellett mondanunk, mert úgyis rájöttek, hogy oka van annak, h egyik napról a másikra nem cigizek.


Anyukádéknak és anyósodéknak lehetne mondjuk nagyszülős hűtőmágnest (vagy hasonló kis dolgot) adni :)

2011. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az uh kép jó ötlet, szép keretbe, vagy fényképalbum első lapjára! :)
2011. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenki 38. hetesen tudta meg. Ez most csütörtökön volt (2011.09.22.)

Bizonyítékom nem volt a terhességre, vagy teltnek (férj, barát, idegen) vagy álterhesnek (orvosok) néztek. Teszt negatív, mensi pozitív.


Úgy tűnik az én fiam nyert bújócskában. Ha kijön, majd senki nem mer vele bújócskázni.


Szóval adjak ötletet? Háhá.... Sztem max. a 12. hétig várj a szétkürtöléssel. De az a max. Persze az Apuka tudjon róla minél hamarabb.

2011. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó azért elég durva.

Én egyből elmondtam férjemnek, mindenki másnak 10 hetesen. babonából nem mondtam hamarabb.

A férjem jelentette be, h vki beköltözik hozzánk...mindenki néz értetlenkedve...' a kistesó" mert ekkor már volt egy 8 hós fiunk. el sem akarták hinni. az első gyerkőcöt meg pont karácsonykor jelentettük be, az annyira megható volt.

2011. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 22. 13:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elsőt elmondtam 12 hetesen, de anyósom tett egy megjegyzést rám és a babámra. Így a máspdikat csak a férjemnek és szüleimnek mondtam el. Szerencsére anyósom Romániában lakik. Csak akkor tudta meg mikor megszületett a kislányom. Nem mondom volt is nagy sértődés, de ő kereste magának.
2012. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!