Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülést szeretkezéssel be...

Sz.mse kérdése:

A szülést szeretkezéssel be lehet indítani? Ha volt ilyen akkor hányadik hétben érdemes? S szeretkezés után mennyivel indult be?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár órán belül beindult de csak akkor érdemes ha a méhszáj nyílik .
2011. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi probältuk de nekünk nem segitett!:-(
2011. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A sperma olyan anyagot tartalmaz,amely érleli a méhszájat,illetve olyan anyag is van benne,mely fájásokat idézhet elő- az orgazmusból is lehet fájdalmas méhösszehúzódás! Garancia nincs rá,hogy beindul a szülés!


Mi a 2. babót akár hogy is szerettük volna,nem tudtuk semmivel kicsalni.

A harmadik babával már elhitettem magammal,hogy ráhúzok 2 hetet,így nem is vártam görcsösen a szülés várható időpontját,elterveztem mit csinálok még azon a héten,meg csak a gondok voltak a fejemben (többek közt,hogy milyen kiszúrás lenne,ha időben akarna kibújni Mütyür,mert akkor após piásan jönne segíteni...de úgy is ráhúzzuk azt a 2 hetet! )... Élveztem a párommal a "bújós" pillanatokat. Aztán volt egy kiadós szeretkezés,másnap egy jó sok petrezselyem zölddel megszórt töltött kacsa-amit már hónapok óta szerettem volna enni- és másnap reggel rohamban jött a kiscsaj,a kiírt időponton! (+ - 1 nap)


Ha engem kérdezel,jobb "elfelejteni" hogy a pocakban lakónak már jó lenne kibújnia,mert ennél jobb "baba hívogató" módszer nincs!

Nagyon sokan egy betervezett program alatt mentek a szülőszobára!

Bocs,ha hosszú voltam!



Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!


Üdv: Friss 3 gyerkőcös

2011. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Este szeretkeztünk, másnap hajnalban beindult, hogy attól-e vagy sem nem vagyok biztos benne. Pont a kiírt napon érkezett.
2011. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!