Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülés előtt homeopátiás...

Ha szülés előtt homeopátiás szert szedek, pl. a Caulophyllumot, aminek méhnyaktágító hatása van, attól nem indul meg előbb a szülés?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom akik próbálkoztak ezzel a dologgal.Milyen tapasztalataik voltak a golyócskák szedése során,illetve használták e a szülés során,milyen gyakran,és milyen hatása volt?
2009. ápr. 25. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek a homeos dolgok egyéniek. én ittam málnalevélteát szedema caut és társait majd kiirt időpont után bevettem a szülésinditó homeos koktél de semmi nem használt. nem tágiltam a szülés nem volt könnyű. nekem ablakon kidobott pénz volt de lehet neked beválik. etttől azonban nem szülsz meg csak könnyebben és gyorsabban tágulsz elvileg.
2009. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szedtem.30 valahányadik héttől kellett elkezdeni állitólag könnyiti a szülést,ill gyorsitja.Azt nemtudom hogy milyen lett volna ha nem szedem de ennek ellenére 8 óra volt a vajúdás és hát azért fájt.Ja emelett ittam a málnalevél teát is a hasonló hatás érdekében.Ártani nem ártassz vele ha szeded:)

Üdv 7 hós anyuka

2009. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Elsőtől kérdés:mi az a koktél pontosan?
2009. ápr. 25. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem fog hamarabb megindulni, én 9 nappal hordtam túl a babám, és szedtem én is mindenfélét; hát, a szülésem nem volt egy leányálom, sőt, de nem akarlak negatívumokkal terhelni a szülésed előtt. Az biztos, hogy a következő babámnál is tuti, hogy fogom szedni a bogyókat, inni a teát, mert ártani nem ártanak.

Ami viszont biztos, hogy segített, az a gátmasszázs!

És sztem az első válaszoló bábakoktélra gondolt, én legalábbis azt ittam a szülés előtti napon, nekem beindította - elég durván..egyből 4 perceseim jöttek..

Könnyű szülést kívánok!

2009. ápr. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
valahol a neten fennt van keress rá homeopátia szülésindító koktél néven és már továbbadtam a bogyókat igy nem tudom a nevüket.
2009. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem fog tőle hamarabb megindulni. a 36. héttől szabad csak beszedni!
2009. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én háromféle bogyót ettem előtte.A szülés megindulásakor is rendeltetés szerűen felváltva félóránként stb....Nemhogy nem tágultam, de 18 órás vajúdás után császározni kellett.Pedig szülésig mindenre inkább homeós gyógyszert szedtem.:(
2009. ápr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!