Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Méhszáj zárt a szülés kiirt...

Méhszáj zárt a szülés kiirt időpontján mennyi idő kell kb mire nyitva lehet legalább egy újjnyira?

Figyelt kérdés
Én mára voltam kiirva és zárt volt a méhszáj kb mennyi idő kell hogy egy ujjnyira nyitva legyen a méhszáj?Vagy mikor indul be a szülés hány ujjnyinál kezdődnek a fájások?
2011. nov. 17. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
4 ujjnyinál van szülés. A méhszáj néhány óra alatt is kinyílik, emiatt ne aggódj. Majd kint lesz a baba, ha itt lesz az ideje.
2011. nov. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kiírt után 5 nappal lett 1 ujjnyira nyitva a méhszáj, a 3. magzatvíz vizsgálat után.
2011. nov. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is zárt voltam a kiírt napon,sőt még a szülés délelőttjén is,késő délután pedig már a kezemben fogtam a kislányomat.:)
2011. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én már 2 ujjnyira nyitva vagyok(2222) vasárnap óta és hétfőre vagyok kiírva még sincsenek még fájásaim,pedig már a nyákdugó is távozott vasárnap a kicsi lányom élénken mocorog és feszitgeti az alhasam,de hogy mikor fog beindulni hát egyenlőre nem úgy néz ki.

Pedig azt hittem én is ha nyitva vagyok akkor könnyebben beindul!

39+4hkm

2011. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én holnapra vagyok kiírva... de egyenlőre semmi előjel... méhszáj zárt és fent van, jósló fájásaim sem nagyon vannak... Annyi, hogy nem túl jó a közérzetem (gyomrom sem az igazi és fájdogál a fejem) 2 napja óta de ennek meg ezer más oka is lehet...
2011. nov. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En mondjuk 39 hetesen szultem, de ha ez megnyugtat: semmi elojele nem volt. Ejszaka arra ebredtem, hogy nagyon kemenyedik a hasam, felultem az agyban es elfolyt a magzatviz. A korhazban megvizsgaltak, fajas nem volt, a mehszaj teljesen zart volt!

Vartunk, hatha beindul.

Es nem kellett sokat varni, 3 ora mulva beindultak a fajasok es csak 3 orat vajudtam.

SZoval azt akartam irni neked, hogy akar holnap reggelre is babazhatsz. Ez nem ettol fugg.

A masodik gyerekemmel az utolso 4 napban 1333-as volt a mehszajam es megsem indult be a szules magatol, inditotta az orvos, mert mar nem mert hazaengedni vizsgalatrol.

2011. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na van valami fejlemény?
2011. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon a baba mérete kb 3915 grammra becsülték.Hát csodálkozom kisfiam igaz császárral volt meg 37 hetesen programozott volt és ő csak 2770el született és igy furcsa.
2011. nov. 18. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!