Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, aki a szent...

Van itt olyan, aki a szent imrébe is szült és máshol is?

Figyelt kérdés
Ennek tükrében mi a véleményetek a szent imréről?
2009. ápr. 26. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A Szent Imre jó hely, de azért vannak árnyldalai. Nekem a hely kinézete jobban számított, mint az ember, ezért mentem oda "ambulánsan" szülni, nem ott volt a választott orvosom.

Nagyon szép csak akkor este 17 szülésük volt - hidegfront - ezért majdnem hogy a párommal ketten szültük meg a babát.A sietség miatt nem jól nétek át utána, bent maradt szövettörmelék, begyulladt, 1 hét múla újabb küretre kellett mennem, mert szövődmények léptek fel. Szülésznők nagyon jók(gátvédelemmel szültem).

Szóval nekem bevált, de - bár ilyet nem lehet mondani - próbálj akkor menni, mikor nincsenek sokan, azzal nehezen birkóztak (akkor legalábbis) meg.

2009. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia

én ott szültem-és nem bántam meg.én az utolsó pillanatokban váltottam ,a zűrös kórház-összevonásos időszakban.normális volt a dokim,bár sok dolga nem volt velem-épp csak odaért-és választott szülésznénim is sokat segitett.alternativ szobában voltam,ott is szültem .mi is sokan voltunk aznap-de ebben a szobában volt hely.igaz-előre lezsiroztuk egy kicsit.a nővérek fáradhatatlanul kedvesek voltak.az elhelyezés sem volt gáz,a kaja ehető,bár ki tud ilyenkor-és az ellenőrzések is folyamatosak voltak.egyébként minek a tükrében???:-))

jó babázást

2009. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!