Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lassan 1 hónapja szültem...

Lassan 1 hónapja szültem császárral (2. baba), de még mindig hatalmas a hasam, mikor megy le?

Figyelt kérdés
Használtam hasleszorító pántot, most is használom, nem nagyon sok kb. 4-5 kg maradt rajtam, de az sem akar lemenni,szoptatok. Tapasztalatok?
2011. aug. 20. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a második baba után(császár volt mind a kettő) nagyon nagyon nehezen ment le a pocak. Talán most 15 hónapos a pici kezd a "régi" lenni. Az első fiammal szülés után egy évvel már lapos hasam volt :) most meg már tagadhatatlanul anyás pocakom van.Pedig 180 magas vagyok és 60 kg, szóval az arányokkal nem lenne gond. Mindkét fiamnál szoptattam, meg még szoptatok is, ha jelent ez bármit is pocak méretben.
2011. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vékony alkat vagyok, de császár után kellett 1,5-2 hónap, hogy "lemenjen a hasam". Szerintem ez az idő még normális.

(Most megint jó nagy, mert van benne egy újabb babó)

2011. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Unokatesóm feleségét 3x császározták. Az első után fél évvel nem volt nagy a hasa, de nem ment le teljesen. A második után még 3 évig úgy nézett ki, mint egy félidős, mindenki azt hitte, megint terhes. Kiderült mondjuk, hogy köldöksérve van. A harmadik baba most 3 hónapos, de szinte semmivel nem lett kisebb a hasa, mint amilyen 7 hónaposan volt. :S A sérvműtét segítene neki, de azt meg nem akarja...
2012. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!