Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült itt valaki 33-35 hetesen?

Szült itt valaki 33-35 hetesen?

Figyelt kérdés

Nyitva vagyok, de még csak 32 hetet töltöttük be.

Nem fektettek kórházba, uh szerint a babám erős, érett.

Tüdőérlelőt sem kapok... :(

Baba beilleszkedett :(

Keményedek és félek, hogy koraszülés lesz ebből.


Ki szült a 33. hét közelében?

Volt valami gond szülés közben, utána a kicsivel?

Mekkora lett?


Nagyon izgulok!


2011. okt. 2. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Legelső dolog, h nyugodj meg, mert ha ideges vagy azzal nem javítassz a helyzeteden.

Attól h nyitva vagy még kihúzhatod akár a 38-40.hétig is.nekem is nyitva van a külső méhszáj már a 24.hét óta és már a 34.hétben vagyok.Attól is függ mennyire vagy nyitva.

Első babámnál 35.héten derült ki h 1 ujjnyira teljesen nyitva vagyok, akkor azonnal kórházba kellett mennem és kaptam tüdőérlelőt és infúziót is. Szerencsére még ezután is 2 hétig húztuk. Egészséges lányom született, nem volt semmi gond.3kg és 51 centi lett.

Egyél magne B6-ot 36.hétig segíthet, utána már nem szabad szedni.

Nyugi nem lesz semmi gond, pihenj sokat.34hkm védőnő

2011. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34 hetesen volt egy visszatartásom...és végül napra pontosan természetes úton születtünk:):)
2011. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg nyugodj meg! :)


Nekem a 31 héten volt egy visszatartásom, mert beindult a szülés!:( Én is nagyon izgultam, de a 35. hétig feküdtem rendületlenül!Nekem a béres féle magnéziumból kellett 3*2 szednem és vigyáznom magamra!

31 hetesen teljesen elvékonyodott a méhnyakam és kinyilt a külső belső méhszájam 2 ujjynira!

Ez október 9-én volt!Azt mondták akkor ha a 35. hétig kihúzzuk akkor már az nagyon jó lesz!Szóval azt mondták tuti meglesz novemberben!

Dec 7-re voltam kiírva, és 4-én született!Szóval 39+4 napra!Pedig a 35. héttől mindent ugyanúgy csináltam mint előtte!Addigra már 3 kilóra becsülték, így nem féltem annyira!De mégsem jött, pedig ablakot pucoltam, mostam vasalta, mindent amit egy nőnek csinálni kell!ÉS mégsem indult be!

Nyugodj meg, és beszélj a babóddal!


Én most a másodikat várom, és reménykedem azért hogy nem lesz ilyen izgi mint az elsővel volt :)Mert már nehéz lenne feküdnöm :)kkolok, hgy maradjon még jó sokáig a pocakodban!


Dru

2011. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32 hetesen volt egy visszatartásom, (erős görcsöléssel fel sem bírtam kellni,hánytam...) gyógyszerekkel,sok pihenéssel, fekvéssel végül a kiírt napon éjszaka megindult a fiam kifelé....:)
2011. okt. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35. héten született a kislányom, teljesen egészséges volt csak kicsike, 2480 gr 48 cm. nem is volt inkubátorban vagy ilyensmi, 3 napig voltunk benn. most 14 hónapos, minden okés vele.
2011. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már a 27. héten kinyiltam 1111-re. A babóm a 35. héten született, de nem emiatt. 44 cm, es 2400 gramm volt, és úgy sírt, mikor megszületett, hogy felkeltette az újszülöttön lévő babákat:-P
2011. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!