Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki 34. hetesen szült (légyszi olvassátok el)?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon fáj ott lent minden féle csontom mintha kétoldalról húznák, és az eddiginél sűrűbben keményedik a pocakom. Lehetnek ezek a szülés jelei, vagy ez normális? Amúgy is olyan furán érzem magam, de nem tudom megmagyarázni miért. Eső baba, ezért is vagyok oly tanácstalan, meg félek is kicsit.

33+6 hetes kismami


2009. júl. 26. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tágul a medence csontod ,készül a szervezeted ,a tested a szülésre!Ilyenkor ez már természetes!De mit jelent az h furcsán érzed magad?Mikor látott doki és milyenek lettek az eredményeid?
2009. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
30 hetesen voltam utoljára a dokinál, akkor teljesen zárt volt a méhszájam, viszont a babát már akkor 2150 g-ra mondta. Jövőhét péntekre van időpontom hozzá.
2009. júl. 26. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
huuu ,szép nagy babucid lesz!Grtaulálok!hidd el nincs semmi gond csak tágul a medence csontod!Fel kell készülni a szülésre ,ami hamarosan itt lesz ,az a pár hét ugy elszalad!:)Nagyon boldog babavárást kivánok!Első voltam!10 hós kicsicsajszi anyukája
2009. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok a kislányodhoz. Sok boldogságot!
2009. júl. 26. 11:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Húúú ismerős a dolog nekem több napig tartott ez az érzés és végül elmentem dokihoz mert én is meg voltam ijedve végülis nem volt semmi,az értékem CI:2100 de nem nyíltam tovább,azt mondta hogy ezek már a jóslófájások lehettek a csont meg azért fáj mert tágul a medence,de tényleg elég fura érzés!Azóta többször is érzem ezeket de legalább tudom,hogy természetes:)

Boldog babavárást:)

36 hetes km

2009. júl. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nekem is 34 hetesen kezdődtek ugyanezek az érzések. Ezek már a jóslók :) Nem fogsz még ettől szülni. Mi is egyben vagyunk még!

39 hetes kismama

2009. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is a 34.hétben vagyok. Nekem még nincsenek ilyen fájásaim, de szerintem tuti nem a koraszülést jelzik. Csupán tágul a medencéd.
2009. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!