Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után közvetlen mivel...

Szülés után közvetlen mivel tisztálkodtok ott lent? Intim szappannal lehet mosakodni vagy csak sima viz vagy mit tudtok ajanlani ami nagyon jó és fertőtlenít is?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gátmetszésed volt, akkor 2 hétig sima víz, de többször egy nap. Ha nem volt, nyugodtan használhatsz intim szappant, de ne irrigálj!
2009. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megmostam magam minden vécé után, akár csak egy pisi volt akkor is. Én használtam intim mosót, de bőven megfelel a sima víz is!
2009. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden wc-használat után langyos vízzel lemostam, és befújtam Octenisepttel, ez fertőtlenítő.
2009. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nagydolog után a nedves WC papír vagy inkább intim törlőkendő jobb? Vagy mindegy?

2009. ápr. 28. 14:05
 5/5 anonim válasza:
Én minden wc után langyos kamilla teával öblítettem le magam, mivel az is gyulladás csökkentő. Használtam intim törlőkendőt és intim mosakodógélt is. A védőnőm ajánlotta még, hogy amit a babának írtak fel hintőport a köldökére abból szorjak egy keveset a betétre fürdés után, mert az is gyulladás csökkentő, azután olajjal kenegessem be a varratot.Én búzacsíra olajjal kentem és 1-2 nap alatt sokkal több varratom távozott, mint előtte.
2009. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!