Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Óbudai Margit kórház szülészet...

Óbudai Margit kórház szülészetéről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

4 hónapja szültem a Margitban.Csak jót tudok mondani róla!!Az orvosok,szülésznők nagyon kedvesek és figyelmesek!Tiszta,rendezett környezet.

Ha valami kérdésed van nyugodtan kérdezz, amire tudok válaszolok!!

2009. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
7 hete szültem ott, már másodszor (előszür 9 éve) és most is mindennel maximálisan meg voltam elégedve.
2009. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Yoperhonen ***** válasza:
3 hete szultem a Margitban, s nagyon meg voltam elegedve. 30. heten igazoltam az a Klinikakrol, mivel az elozo orvosom nem is volt olyam szimpi, sokat is kert, s messze is van a Klinikak, szoval logisztikai okokbol a Margitot valasztottam. dr. Magyar Attila vallalt el, s nagyon jol jartam vele. Nyugodt, figyelmes, humoros fiatal forma. Ketszer voltam nala maganrendelesen, s kb. 3x a Margitban terhesgondozason. Minden gyorsan, flottul ment, sokan voltunk, de nem kellett tul hosszan varakozni. Majus 23-ra voltam kiirva de az orvos mar 3-an azzal kecsegtetett h meglesz ez a baba par napon belul...igy is tortent. Amikor szombat este 9kor beertunk a korhazba egy szuleszno fogadott, Betty (a fiatalabbik), nagyon kedves s profi teremtes, gyermekarca ellenere gyakorlo szulo s szuper szuleszno!! Vegig teljesen odafigyelt ram, fogta a kezem, egy pillanatra sem kapta el a szemet amikor az volt a maniam h a szemebe kell neznem a fajasok alatt. A szuloszoba jol felszerelt, kenyelmes volt, adtak labdat is, annak orultem, mert ezerszer kenyelmesebb azon vajudni mint az agyon. Dr. Magyar Attila valoszinu fiatal koranal fogva a dinamikus szulesz hive, ahogy megerkezett, burkot repesztett, majd kaptam oxitocint ugyhogy minden szepen gyorsan zajlott. A korhaz az epidural hive, uh az orvosom mar az elso talalkozasunk ota hajtogatta h gondoljam at mint lehetoseg...en persze vaganykodtam, kell a fenenek, nok millioi szultek mar termeszetese, siman kibirom...ahaaa, f1kor mar uvoltottem h ide azt a bököt gyorsan, mert ezt nem lehet elviselni...mondjuk mar kicsit elore haladott allapotban voltunk, de azert kaptam egy kicsit a gerincembe, jol is esett, nem mondom h nem faj utana, de azert turhetobb...aztan hipp-hopp mar nyomni kellett, szem becsuk, csak a doktor hangjara koncentral, szerencsere olyan kellemes, nyugodt hangja van h az a pacienst is megnyugtatja...s a kislanyom 3 nyomas alatt mar kint is volt. A babat egybol a hasadra teszik, aztan megtisztitjak (de nem mossak, had szivodjon be a magzatmaz), s apa kezebe nyomjak had baratkozzanaka. A tobbi beutalt a szules utan meg egyutt lehetett a babajaval 1-2 orat, az enyemet betettek inkubatorba egy kicsit melegedni, mivel 3 hettel elobb jott. Mire megszultem, beindult a babagyar s egymas utan jottek az asszonyok, igy engem attettek egy piheno helysegbe, ahol ott is maradhattam addig mig a vercukrom helyreallt, majd attoltak az osztalyra ahol a tovabbi 3 napot toltottem. 3 agyas szobak vannak, egesz kellemesen neznek ki, az agy mondjuk baromira recseg, de meg ez legyen a legkevesebb. Baromi jofej szobatarsaim voltak, vegigrohogtuk a 3 napot, tiszta kolesz hangulat volt. A kaja nem vmi jo, de eheto, azert javaslom h a csaladtagok biztositsanak ellatast nap mint nap :) A csecsemosokkel nekem semmi gondom nem volt, sot volt ket fiatalabb lanyka, Szilvi s Timi, s ok rengeteget segitettek a tejbelovelles utan brutalis csomokkal biro cicieimen. Betty is, aki a szulesznom volt, segitett masszirozni meg megmutatta mit hogy kell csinalni. Maguktol nem mondanak semmit, de ha kerdezel, kedvesen valaszolnak. Volt ket idosebb csecsemos is, a nevuket nem tudom, de voroses hajuk van, s ok is kedvesek voltak.,.szerintem minden attol fugg, te hogy szolsz hozzajuk. Magyar doktor mindennap rank nezett egyszer, de mivel semmi komplikacio nem merult fel, a hogy vagy? jol-ban ki is merult a beszelgetesunk (a szules ejszakajan zajlo fergeteges boxmeccs elemzesen kivul persze :D). A gatseb miatt 2 napig kinlodtam, de hipp-hopp el is mult harmadnapra...a varratszedes pedig ugyancsak semmiseg, amiatt sem kell izgulni. Magyar doktor imad szabni-varrni, uh biztos lehetsz benne h lesznek kistesok kesobb ha csak ezen mulik :D Szoval en azt mondom, szuper a Margit, nekem csupa jo elmenyem s emlekem van a szulesrol s az azt koveto 3 naprol. Hatalmas koszonet, elsosorban a szulesznomnek, aztan az orvosomnak s a csecsemosoknek!!! Nepes familiat tervezunk, biztos h mindet a Margitban szeretnem szulni.
2012. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!