Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet abból valami gond, hogy...

Lehet abból valami gond, hogy pár nappal a 6 hét letelte előtt szeretkeztem a párommal? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Császárral szültem és óvszerrel szeretkeztünk, hogy nehogy bejuttassak valamilyen bacit... Picikét fájt az elején de utána mindkettőnknek nagyon jól esett. Még picit barnázgatok. Az óvszer eleje picit véres lett és emiatt aggódom igazából. A dokimhoz csak jóval később tudok eljutni és mivel vérezni már nem vérzek ezért mertem hamarabb szeretkezni.
2011. okt. 7. 00:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és a férjem nagyon nagyon óvatos volt!
2011. okt. 7. 00:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valóban csak pár nappal előbb történt, és nincs más panaszod, nem hinném, hogy baj lenne.
2011. okt. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz semmi baj. mi sem vártuk ki a 6hetet és császáros voltam szintén.

igazából szerintem kevesen tudják kivárni :)

2011. okt. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A hat hetet azért ajánlják, hogy a hasadban a méheden a vágás plusz a méhlepény helye meggyógyuljon. Tehát mindegy mennyire óvatos a férjed, inkább te legyél óvatos ;)

Ha valami bajod történt volna, észrevetted volna, nyugi.

2011. okt. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Továbbra is barnázok, úgy ahogyan eddig. De tényleg így visszagondolva rosszabb volt mint az első szexuális élményem ... :-) Kb. mint egy lassított felvétel. Nem is gondoltam, hogy így fog fájni. Vagyis inkább kellemetlen volt. Mindenesetre azért használtunk óvszert, hogy ne kockáztassunk meg egy fertőzést. Meg ezentúl is így fogunk védekezni mivel én tabit nem merek szedni ... Ennek több oka is van, azt mondom a gumióvszer az egyik legbiztosabb még akkor is ha semmi sem nyújt 100%-os védelmet. :)
2011. okt. 7. 08:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Na jó most kicsit pánikba estem ugyanis fáj a bal oldali petefészkemnél és vérzek is ... Pedig annyira odafigyeltünk mindenre. :S Ez mitől lehet?
2011. okt. 7. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok nônél elôfordul, hogy rögtön a gyermekágyi vérzés után (akár igény szerinti szoptatás ellenére) elkezd menstruálni. De biztosabb, ha elmégy a nôgyógyászhoz, akár az "sztk"-ba.
2011. okt. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, olyasmi vérzés és fájdogált is a hasam pár nappal ezelőtt, pontosan úgy mint menszesz előtt, de ez a petefészek fájdalom ... Meg, hogy pont együttlét után. Most teljesen kétségbeestem. A kórház messze van tőlünk, autónk sajnos nincs és a kisbabámat nem tudom kire hagyni, odacipelni meg a várakozást tekintve megint csak macerás.
2011. okt. 7. 13:00
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért kérdezted meg megint,most az "egyéb" kategóriában?Ennél többet nem fognak tudni segíteni,itt laikusok vannak,nem dokik.
2011. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert kicsit kétségbe estem és gondoltam hát ha ott többen olvassák. Tudom, hogy nem dokik vannak itt csak hirtelen nem jutott más eszembe... Már most kicsit megnyugodtam.
2011. okt. 7. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!