Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet a gond szeretkeztem...

Mi lehet a gond szeretkeztem a baratnomel es nem szakadt el a szuzhartyaja?

Figyelt kérdés
Jol folizgatam volt elojatek nem sijetem el a dolgot,de az a gond hogy mart tobszor csinaltuk es meg mindig nem szakadt el es nem elvezia a dolgot a baratnom mi lehet a gond en csinalok valamit rosszul???
2011. máj. 17. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát most nem vágom.

Szerintem már nem szüz.

2011. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát sztem meg elszkadt. vagy olyan kicsi a pcsd lenne h nemér be neki?
2011. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem minden lány vérzik el ha elszakad a szüzhártyája.

Ha minden rendben volt nem szüz már.Ez hótziher.Vagy azt mondta neked szüz,közben meg nem is.kitudja

2011. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
normalis peniszem van nem kicsi es az bisztos szuzz nem volt senkivel es enis az voltam!!!
2011. máj. 17. 08:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, h. nem szakadt át?Én is szűz voltam és nem véreztem, nem is fájt és nem is élveztem annyira.Mondjuk azt h. nem éreztem semmit.Ha újjal csinálod akkor élvezi?Mert akkor a technikán kell változtatni.Csináljátok hátulról(kutyapóz)
2011. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőbe járok mit ti, már a harmadik szeretkezésnél tartunk de még mindig megvan a hártya és én se élvezem mert túl szűk vagyok és elég kellemetlen érzés bent ahogy mozog.
2011. máj. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha már bent van akkor már elszakadt,max értzékeny a bőr ott.
2011. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek szakad át a hártya egyből, vagy akár harmadszorra sem. Ismerek olyat, akinek nőgyógyászhoz kellett mennie, hogy átszakítsa a hártyát, mert egy hónap után még mindig meg volt neki.
2011. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
velem is ez a baj. már vagy ötször próbálkoztunk de nem szakadt el. érzem azt hogy ott van és feszül de nem szakad el. bár az igaz hogy a párom nem erőlteti mert nem akar fájdalmat okozni és valószinüleg ez a baj.
2011. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg magyar könyvel.


Amúgy ha annyira aggotok akkor menjetek el orvoshoz.

2011. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!