Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan szerintetek hogy az...

Van olyan szerintetek hogy az erős tüsszentés beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál és eléggé meg vagyok fázva állandóan tüsszentek elég erőteljesen, szegény babám majd kiugrik. Szerintetek megindíthatja a szülést vagy ez csak hülyeség?
2011. okt. 7. 11:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 39+2 hetes vagyok.
2011. okt. 7. 11:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kézzel tágítás, burokrepesztés, oxitocin sem indította be, úgyhogy nem hiszem, hogy egy tüsszentés elég lenne hozzá.

Viszont már a végén vagy, így bármikor beindulhat már.

A tüsszentés, megfázás csak egy kellemetlen, kényelmetlen dolog, de ettől még nem fog jönni a babád.

Könnyű szülést, már a célegyenesben vagy!

2011. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet néha egy egy tüsszentéskor úgy érzed de ennyitől nem fog beindulni.

kitartás már nincs sok hátra!

Könnyű szülést!

2011. okt. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem
2011. okt. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem:-) Ahhoz a hormontermelésnek kell hogy elinduljon. Én sajnos az utóbbi hetekben nagyon szorulásos vagyok, olyan erősen erőlködöm a WC-n minden alkalommal, mint szüléskor, de nem szültem még meg:-) Pedig már vasárnapra vagyok kiírva:-)

Bocsi, hogy így leírtam neked... :-)

2011. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!