Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van a Szent Imre kórházban...

Van a Szent Imre kórházban olyan szülész orvos, aki nem kér konkrét összeget a szülésért és van magánrendelése is?

Figyelt kérdés
Még csak tervezzük a babát. Szeretnék majd magánrendelésre járni, de szülére nem hiszem, hogy ki tudnánk fizetni száz vagy még több ezer forintot. Kérlek ajánljatok orvosokat ebben a kórházban.
2011. okt. 9. 17:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tudok egy nagyon jó Doktornőt ajánlani a Szent Imrében.Külsősként dolgozik ott,ami azt jelenti,hogy ott műtét illetve szüléseket vezet le,a vizsgálatokra vagy a magánrendelésére kell menni(Gellért hegynél) vagy másik dokihoz.Én magánrendelésre jártam,szép rendelő,nagyon rendes az asszisztens is,7 ezer ft egy alkalom.Szülésért nem kért semmit,rákérdeztem,azt mondta,amennyit jónak tartok,ő soha nem mond árat,nem százezret adtunk:)

Amúgy fiatal,lelkiismeretes,látszik,hogy abszolút szereti a munkáját:)Legközelebb is Vele szeretnék szülni:)

2011. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Hogy hívják a Doktornőt? Nagyon jónak tűnik a leírásod alapján.


Kit ajánlanátok még a Szent Imrében?

2011. okt. 9. 20:55
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Mészáros Dórának hívják.A 0630-465-1484-es számon tudod elérni.

Ha bármi bővebb infóra vagy kiváncsi,akár a kórházzal/szüléssel/Doktornővel kapcsolatban írj nyugodtan:)

2011. okt. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
.
2011. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

én épp fordítva látom:

szerintem a magánrendelésre kidobott pénz a 7-10.000Ft, ahányszor menni kell, az már a szülés ára (70-100.000).


1.gyerekemet Zsigmond Tamásnál szültem. rendel az Sztk-ban, miután mondtam neki, hogy nála szeretnék szülni, a magán rendelésre invitált. azokat a pénzeket sajnáltam érte. annyi a különbség, hogy a magánrendelőjében szebb a wc és mindig uh-ozott, pedig direkt kértem, hogy ne.


viszont szülésnél az a különbség, hogy lesz-e veled egy orvos, aki csak veled foglalkozik abban az időben, aki szívén viseli a szülésedet. nekem ez sokkal többet ér.


most várom a 2.babánkat, Sztk-ba járok, de tervezem, hogy csak szülésre felkérek dokit. (Zsigmond Tamás és Kovács Zoltán, akik szimpatikusak. ők természetes szülés pártiak.)

2011. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

A két orvos, akit ajánlottál nem kér pénz a szülésért? Mindenképp magánrendelésre szeretnék menni, mert az SZTK-s orvosok, ahova tartozom nem szimpatikusak, ráadásul nem is dolgoznak a Szent Imrében.

Kérlek írjatok még olyan dokit a Szent Imréből, aki nem kér konkrét összeget a szülésért.

2011. okt. 11. 20:47
 7/19 anonim ***** válasza:

de.

Zsigmond Tamás 80.000et kért, Kovács Zoltán 70et, de hozzátette, hogy ettől el lehet térni.

2011. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Bálint Balázs Doktort nem ismeri itt valaki?Nála milyen tarifák vannak?
2011. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Dékány Ágnes doktornőnél szültem, nem kérdeztem tarifát, ő nem mondta, 70-et adtunk. Mondjuk két óra alatt megszültem. Magánrendelése a Praxisban 8000 Ft. Imádom, nagyon megnyerő személyiség, a honlapját érdemes elolvasni: www.szulnijo.hu és már végzett szoptatási tanácsadó is. Kérdezz bátran, ha érdekel még valami.

Kovács Zoltán is remek doki amúgy, a szobatátsam vele szült, isteníti.

2011. okt. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ha jó korrekt kedves orvost keresel akkor Dr. Kosztin Árpád. Maximálisan elégedett vagyok vele. Az V. ker-ben van a magán rendelése és azt mondja nem kér, mindenki annyit ad amennyit tud-gondol. Rendkívüli tapasztalat és hozzá végtelenül kedves. Nézz utána itt a neten is csak áradoznak róla.
2011. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!