Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van a Szent Imre kórházban...

Van a Szent Imre kórházban olyan szülész orvos, aki nem kér konkrét összeget a szülésért és van magánrendelése is?

Figyelt kérdés
Még csak tervezzük a babát. Szeretnék majd magánrendelésre járni, de szülére nem hiszem, hogy ki tudnánk fizetni száz vagy még több ezer forintot. Kérlek ajánljatok orvosokat ebben a kórházban.
2011. okt. 9. 17:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bálint Balázs tudtommal 10et kér rendelésen, szülés meg 10xes szokott lenni, de konkrétan nem tudom, hogy kérte-e vagy ennyit szokott kapni.
2011. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Szia!


8 éve dr Urbán Mártánál szültem.Véletlenül kerültem hozzá a terhesgondozás alatt,és végig meg voltam elégedve.Aztán szülésnél császár lett a vége(18 óra vajúdás után),amit akkor elfogadtam/megértettem.Ma már másképp látom,tudatosabb lettem,azt mondom,meg tudtam volna szülni a babát műtét nélkül is.Hozzáteszem,hogy a Doktornő végig végtelenül empatikus,és jólelkű volt,nem kérdőjeleztem meg a döntését,utána 6 évig éves vizsgálatokra is hozzá jártam vissza.Amikor 2 éve kiderült,hogy babát várok,sokkal tudatosabb álltam a dologhoz.Kérdezősködten,utánaolvastam biztosanra akartam menni.:)Két dolog miatt nem választottam mégegyszer Urbán Doktornőt(habár ma is úgy gondolom,hogy jó orvos emberileg is szakmailag is):Császár után elzárkózott a sima szüléstől illetve a 100-120 e ft-os tarifa kicsit sok lett volna...Én is Mészáros Doktornőt választottam,a két legfőbb ok,az előbb említett:láttam,éreztem,hogy hisz bennem,maximálisan megadva a lehetőséget a műtét elkerülésének,másrészt,ha hozzá jársz magánrendelésre,akkor ahogy ő mondja,"bónusz" a szülés(a végén nagyon meg voltunk vele elégedve ezért adtunk 30 e ft,de ez már más tészta).

Szóval dec.23án éjjel hívtam,kiderült valószínűleg "szülünk",mire beértünk már ő is ott volt.Végig tudatosan készültem arra,hogy ez most más lesz,és más itt lett(bizti,szerencse is:)).Végül 7 óra vajúdás után,sima szüléssel született meg a kislányom:)A Doktornő egy percre nem ment ki,végig biztatott,fogta a kezemet.Ma már lassan egy éve távlatában meg tudom fogalmazni a két szülés közti különbséget,míg az elsőnél a Urbán drnő szakmailag volt mellettem legfőképpen,a másodiknál Mészáros drnő emberileg(mint egy családtag) teljesen mértékben,tiszta szeretettel mellettem állt:)Valóban nagyon fiatal,de sokan járnak hozzáa 4 hónapos terhes sórgornőmet éppen,hogy el tudta vállani.:)Nagyon remélem,hogy a magyar eü. nem fogja bedarálni,és megmarad ez a valóban ritka hozzáállása.Ja és még annyit,hogy valóban külsősként dolgozik,de napi 2x bejött megnézni,amikor ott voltam szenteste és Karácsonykor is!


Szóval szerintem ha nem pénzéhes,de nagyon normális dokit szeretnél,menj el hozzá,és nem kell tovább keresgélni:)

2011. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia:)


Én 12 napja szültem Mészáros Dórinál:)Fantasztikus élmény volt,szerintem a legjobb nőgyógyász a világon:):):)41 éves vagyok,4 gyerekkel a hátam mögött,hidd el,tudom mirőlk beszélek:)

Nem kért pénzt a szülésért,mi magánrendelésre jártunk,és utána 30 ezer forintot adtunk.Ezt sem kérte,de mivel 11 órán keresztül kitartott mellette,majd napjában többször is bejött meglátogatni,úgy gondoltuk,hogy ennyi jár..

2011. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, nagyon hasznosak voltak. Dr Kosztin Árpád és Dr Mészáros Dóra nagyon szimpatikus. Mészáros Doktornő elérhetőségét meg tudnátok adni, nem találom neten.


Előre is köszönöm!

2011. okt. 25. 07:02
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 3 hete voltam Mészáros Doktornőnél,és hallottam,hogy most csinálja a honlaőját,úgyhogy szerintem az is kész lesz lassan.Amúgy az elérhetősége:0630-465-1484.Ez auz ő mobilja,ha nem veszi fel,valószínű beteggel van,de vissza szokott hívni.Minden jót!

2011. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Sziasztok!


Ezek alapján nekem is nagyon szimpatikus Mészárosd Dóra, prübáltam infókat szerezni róla neten, de ezen a fórumon kívül semmit sem találtam (csak egy fogorvost ilyen néven...).


Azoktól kérdeznék, akik már voltak nála:


A magánrendelője hol van?


A laborvizsgálatokra a Szent Imrébe küld? Vagy mit jelent az, hogy ott külsős? Küldhet oda így laborra? Vagy ez is fizetős a magánrendelőben?


Köszönöm!

Ági

2012. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szia,


Én vagyok az,aki októberben szült Mészáros Dórinál.2012.jan 1-től Mészáros dr.nő Stockholmban dolgozik,így idéntől már nem praktizál itthon.

Nagyon fiatal,jó orvos volt,amikor én szültem,már akkor mondta,hogy valószínűleg idéntől elmegy Mo-ról,mert nem tud "asszisztálni" az itthon eü.helyzethez..

Baromira sajnálom,mert nála jobb orvossal tényleg nem találkoztam.

Külsős amúgy azt jelenti,hogy valamilyen szerződése volt a kórházzal csak szülést vezetni/műteni mehet oda.

2012. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Köszi a választ, bár nagyon elkeserített :-(( Most vagyok orvoskeresőben és nagyon megörültem, hogy talán találtam valakit...:-(
2012. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia,

ragaszkodsz a Szent Imréhez?Tesóm most van a 12.hétben,egy nagyon aranyos doktornőhöz jár,ő a Szent Istvánban vezet le szüléseket.

2012. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!