Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S! Mikor kell mennem a...

S. O. S! Mikor kell mennem a kórházba?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok hogy mi lesz mert már nem igazán tudom hol is állok igazából. Ma voltam amnioszkópián reggel aztán kicsit véreztem, de délutánra elmúlt, most megint véres-barnás lett a bugyim. Ez bajt jelent? Ugye ilyenkor nem a baba fejét sértik meg?

A másik gondom az hogy már az ötödik napja folyamatosan egész nap fájok de semmi rendszer nincsen benne. Csak annyit vettem észre ahogy eltelt ez az 5 nap naponta egyre erősebb ez a fájdalom, hamar elmúlik kb 15 másodperc ha csak a fájdalmat számítom és keményedek is sokat. Meleg vizes zuhany az nem használ mert ugyanúgy fáj és még a derekam is ketté szakad. A méhszáj értékem 2 napja 2111 volt , ma meg 1222. Segítsetek ! Mennyi lehet még hátra? Már 5 napja csak szenvedek mert tényleg eléggé fájdalmas mint ha kés húzná lent a hasamat és a csontjaim szét szakadnának. Mikor menjek majd a kórházba? Ha ilyen erős fájásokat érzek de nem rendszeres akkor hiába mennék be, nem? Vagy már 5 napja vajúdok? kérlek írjatok. 40 hkm


2011. okt. 11. 21:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Szerintem már vajúdsz:) Lehet érdemes lenne bemenned, mert ha már a meleg víztől se múlik, akkor valószínű már nem is fog.

Szerintem nem mennél hiába:)


Könnyű szülést!


(ja és nem a baba fejét sértik meg ne aggódj)

2011. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Jajjj dehogy 5 napja vajúdsz ilyenkor már természetes hogy fáj mindened.Nekem úgy volt hogy 2222-es méhszájjal terminus túllépés 6.napján befektettek amnioszkópia és szolnak is előtte hogy előfordulhat barnás vérzés ez normális,akkor van gáz ha élénk vörös tehát friss vér,bár engem úgy megvizsált másnap a doki hogy vérezni kezdtem és bő3 ujjnyi lett a méhszájam,így felkötötték az oxit és burkot repesztettek.30 perc múlva babáztam:)Nst-n nemvoltál?Ott mit mutatott a gép.Ha annyira aggódsz mej be az ügyeletre kérj egy nst-t és ha nincs semmi úgyis hazaengednek?Babácskád mocorog rendesen?Milyen időközönként kezd keményedni?Mert úgy érzed hogy elkezd keményedni nézd meg az időt,és addig mérd míg nem kezdődik a másik.Írd meg hogy milyen időket mérsz.
2011. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Most indulj a kórházba! Az amnioszkópia elősegítheti a szülést! Könnyű szülést neked, szorítok!
2011. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ha ennyire szenvedsz, akkor menj be a kórházba, legfeljebb hazaküldenek. Bár már rendesen kinyíltál. A nyákdugód is távozhatott, lehet az volt most véres-barnás.

A baba fejét nem sérthetik meg, hiszen burokban és vízben van!

Ha meleg vizes fürdő sem mulasztja el a fájdalmakat, akkor lehet hogy már ez vajúdás.

Nekem nem volt rendszeres fájásom, de épp mentem magzatvíz-vizsgálatra, és előtte megnéztek nst-n is. Ott mondta a doki, hogy bár nem rendszeresek a fájások, de bizony ezek fájások, és már haza sem engedett! Ekkor még csak 1 ujjnyira voltam nyitva, te pedig már 2 ujjnyira nyitva vagy! Lehet én parás vagyok, de benéznék egy kórházba, hogy nézzen meg egy doki inkább!

Könnyű szülést!

2011. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szólt is a doki hogy ne ijedjek meg ha kicsit barnázok vagy vérezgetek de gondolom ez pár óráig tart a vizsgálat után. Utána elmúlik nem? Nst-re nem küldött múlt hét óta a dokim, nem tudom miért, de a babám mozog rendesen, szívhangot is hallgattak és jó minden. Ezek a keményedések-fájdalmak össze vissza jönnek ,van hogy félóráig nincs semmit, utána 10 percenként jön ,utána vagy 2 óráig semmi...össze vissza inkább nem is számolom nem idegesítem magam mert gondolom ez még nem az.
2011. okt. 11. 21:50
 6/26 anonim ***** válasza:
nekem nem múlt el pár órával hanem csak 4 órával és 3 pisiléssel később kezdődött.Amúgy nekem nem fájt és nem vlt kelemetlen sem a amnio.vizsgálat
2011. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A nyákdugó az már hajnalban elment ilyen kocsonyás-takonyszerű nekem fehéres sárgás valami. És már írtam hogy ez a meleg zuhany nekem nem ér semmit már többször is lezuhanyoztam jó meleg vízbe de ugyanúgy vagyok és fáj. Sokan írjátok hogy ha nem múlik el meleg víz hatására akkor menjek mert szülök, de mint írtam már 5 napja így vagyok és meleg víz hatására sem múlik el még se szültem még meg.
2011. okt. 11. 21:55
 8/26 anonim ***** válasza:
Én vagyok akinek volt amnio-ja és 21:53 kor is írt és még annyit hogy a dokid sem ép ha 1 hétig nem küldött Nst-re nekem a végén már 3 naponta utána meg naponta kellett menjek NST-re.Induljatok el a pároddal a korházba nehogy baj legyen és nem értek be.Kérd az NST ,jelezd hogy már egy hete nem voltál és rendszertelen fájásaid vannak.HA semmi haza küldenek úgyis.:)Könnyű és probléma mentes szülést kivánok...Majd ird meg hoyg mi volt akkor is ha bennt fognak:)
2011. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
pont ezért ne húzd tovább az időt...ne hogy a babának baja essen:)
2011. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én megbízok a dokimban(fogadott) és ha ő azt mondta nincs semmi baj akkor hiába mennék be a kórházba. Bár ezt tényleg nem értem hogy nst-re miért nem küldött múlt hét óta. Akkor mikor legutóbb voltam nst-n akkor mutatott fájást párat de nem éreztem semmit pedig 40-50es és 80-as is volt. Úgyhogy az nem ér semmit szerintem. Tudja ő is hogy fájdogálok és erre annyit mondott hogy ilyenek ezek a jóslófájások és ha rendszeres 5 percenként jön vagy elfolyik a magzatvíz akkor menjek be.
2011. okt. 11. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!