Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » S. O. S! Mikor kell mennem a...

S. O. S! Mikor kell mennem a kórházba?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok hogy mi lesz mert már nem igazán tudom hol is állok igazából. Ma voltam amnioszkópián reggel aztán kicsit véreztem, de délutánra elmúlt, most megint véres-barnás lett a bugyim. Ez bajt jelent? Ugye ilyenkor nem a baba fejét sértik meg?

A másik gondom az hogy már az ötödik napja folyamatosan egész nap fájok de semmi rendszer nincsen benne. Csak annyit vettem észre ahogy eltelt ez az 5 nap naponta egyre erősebb ez a fájdalom, hamar elmúlik kb 15 másodperc ha csak a fájdalmat számítom és keményedek is sokat. Meleg vizes zuhany az nem használ mert ugyanúgy fáj és még a derekam is ketté szakad. A méhszáj értékem 2 napja 2111 volt , ma meg 1222. Segítsetek ! Mennyi lehet még hátra? Már 5 napja csak szenvedek mert tényleg eléggé fájdalmas mint ha kés húzná lent a hasamat és a csontjaim szét szakadnának. Mikor menjek majd a kórházba? Ha ilyen erős fájásokat érzek de nem rendszeres akkor hiába mennék be, nem? Vagy már 5 napja vajúdok? kérlek írjatok. 40 hkm


2011. okt. 11. 21:35
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Most is például mióta kiírtam a kérdést azóta nincs semmi fájásom úgyhogy hiába mennék be. Össze-vissza van
2011. okt. 11. 22:07
 12/26 anonim ***** válasza:
Akkor ha ennyire megbízol a dokiban minek tetted fel ezt a kérdést,azért nem értem mert a rendszertelen fájásokkkal is bekellene menned ha nem múlik a meleg vízre,na mindegy te tudod.....
2011. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Már leírtam szerintem hogy ma voltam bent a kórházban és megvizsgáltak.Most megint bemenjek hogy megint vizsgálgassanak mikor ma már meg vizsgáltak és minden rendben volt. Azért ennyire paranojjás.. Ha baj lenne akkor úgyis bent tartottak volna. Azért tettem fel a kérdést hogy volt e valaki hasonló helyzetben amiben most én vagyok és hogyan zajlott mind ez!
2011. okt. 11. 22:21
 14/26 A kérdező kommentje:
Nekem kifejezetten azt mondták hogy rendszeres fájásokkal menjek be mikor már 5 percenként jönnek. Ha rendszertelenek akkor hiába mennék be, szenvedni itthon is tudok.
2011. okt. 11. 22:23
 15/26 anonim ***** válasza:

Nyugi, be ne sértődj. Inkább az óvatosság beszél mindenkiből. Ha menni kell, biztosan tudni fogod. Ha a vérzés nem múlik, azért inkább menjetek be.

Tuti, hogy nem sok időd van hátra, két ujjnyira nyitott méhszájjal.

2011. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Jobb lenne,ha bemennél.Biztos ami biztos.Na mi újság?
2011. okt. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak rendszeresek a fájások, sőt, délben, amikor megvizsgáltak, azt mondta a dokim, hogy mivel teljesen zárt vagyok, így másnap megindítja.

5-kor próbáltam a meleg vizet, nem múlt a fájdalom, így hiába nem volt benne rendszer, bementem, és 3 óra múlva megszületett a fiam.

Ezért írtam, hogy érdemes lenne bemenned.

2011. okt. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt ilyen a harmadik gyerköcömmel,mindenem fájt a hasamban kést forgattak a csontjaimat pedig traktorokkal húzták szét kb ezt éreztem egy hétig,már aludni sem birtam.Bementem a kórházba és mondtam a dokinak hogy csináljon valamit,megvizsgált és azt mondta hogy jó akkor szüljünk.Felmentem a szülőszobára megrepesztette a burkot 3 óra múlva már ki is bújt a kisfiam.38 hetes voltam akkor.
2011. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Otthon vagy még? :)
2011. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
gondolom már babáztok...Majd ird meg végül hogy alakult;)
2011. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!