Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Joslo fajasok intezitasanak...

Joslo fajasok intezitasanak novekedes jelehzeti a szulest?

Figyelt kérdés
nagyon sok joslom van, egyre erosebbek, viszont mindig abbamarad. tegnap delutan is 10 percenkent jottek, zuhanyoztam abbamaradt, este is, abba belealudtam...tudom, hogy turelmetlen vagyok, de ezek tenyleg fajdalmasak. nem elso szulesem, viszont az elsovel nem igy volt, elfolyt a magzatviz, sosoem volt meg joslom sem
2011. okt. 13. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs, azt elfelejttem irni, hogy 39+4 hetes vagyok
2011. okt. 13. 11:31
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, közeleg a szülés, de azt nem jelzi pontosan előre, hogy 1 nap múlva vagy 1 hét múlva szülsz!

Nekem az utolsó 2 hetem úgy telt, hogy számoltam a perceket, erősödött és erősödött a fájás, majd abbamaradt...

Úgyhogy nem lehet ebből megjósolni, de már a végén vagy, úgyhogy bármi lehet. Könnyű szülést!

2011. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap reggeltől estig nagyon erős fájásaim voltak, de egész nap rendszertelen időközönként.Beleéltem magam hogy éjjel szülök erre este abbamaradt.Azt hittem sírógörcsöt kapok, mert már nehezen viselem és nagyon szeretnék megszülni.
2011. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hol alig, hol erősebben fáj. Akkor a legrosszabb, mikor kelek ki az ágyból, a medencém, combom szinte szét akar robbanni. Ezen kívül ritkán vannak jóslóim, olyankor mindig megmasszírozom kicsit a pocakot, és elmúlik a keményedés is meg a fájás is.
2011. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oktober15 válasza:
0%

Joslo fajasok intezitasanak novekedes jelehzeti a szulest?


A joslo fajasok olyan tényezői ennek a világnak, amit annak idején a fajas nemzettségből származtatnak a történészek. Kezdetben gomba gyűjtésből tartották fel magukat, de amikor a joslo megtalálásra került teljesen eluralták életüket. A joslo-k lettek mindennapi életcéljuk. Innentől a nemzettségük már csak a joslo fajasok néven került a történelembe.

2011. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!