Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mozejkó László doktornál hogy...

Mozejkó László doktornál hogy zajlik egy szülés levezetése? Ha vannak tapasztalataitok vele kapcsolatban örülnék, ha megosztanátok velem pro és konntra is jöhet.

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom hogy ő már nem dolgozik mint szülész nőgyógyász. Az első terhességemmel /6 éve/ hozzá jártam terhestanácsadásra és meglehetőssen bunkó volt velem. És sok kismama is panaszkodott rá.
2009. máj. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De igen, praktizál, de elköltözött és Komáromban nyitott rendelőt. Mióta magánrendelésre járok hozzá kedves, előtte bunkó volt. Más?
2009. máj. 3. 14:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok és ugy tudom hogy csinált valami bakit ő itt volt Györben. Én nem tudok rola jot mondani.
2009. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Uffh!!Ennek nagyon nem örülök. Pláne, hogy ilyenkor már nem szívesen váltanék orvost. Azt nem tudod véletlenül, hogy mit szúrt el?
2009. máj. 3. 17:54
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom sajnos. Ezt a bakis dolgot a védőnőmtöl tudom és ő nem akarta részletezni a dolgot. Amennyire nem szimpatikus nekem ez a doki nem is vártam el a védőnőtöl hogy részletezze. Sok szerencsét kivánok neked.
2009. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kár hogy nem jött több vélemény:(
2009. máj. 5. 18:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hozzá járok...nagy-nagy félelemmel mindig.

Nagyon sok rosszat hallottam róla,olyanoktól,akik velem együtt járnak hozzá.

Engem többnyire hamar ˝elintéz˝,rám se néz,vérnyomást,súlyt nem mérünk,méhszájat nem nézünk,de minden héten más vitamint szedünk.Ja és persze papír van mindenről ami meg se történt.

Ja és persze ő az isten,és minden más orvos őskövület(szerinte).Ami a szívén a száján.

Ez persze csak az én tapasztalatom,lehet mással kedves...csak nem tudom azt hogyan kell kiérdemelni?!


Üdv

29 hetes km

2009. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

hát az nem baj, ha kimondja amit gondol, azt viszont furcsállom hogy Veled minden héten más vitamint szedet, nekem meg azt mondta, hogy fejezzem be az elevitet és a magne b6-ot is, ezeket szedtem...

pozitív véleménye valakinek????

2009. máj. 22. 15:33
 9/15 anonim válasza:
A pasim apja =D=D
2010. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ez vicces! Amúgy "megszültük" a kisbabámat épen és egészségesen , szóval ezek után nem mondhatok semmi rosszat róla. Gyorsan, és komplikáció nélkül született a lányom még augusztusban három és fél kilóval. Gyönyörű baba!
2010. jan. 27. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!