Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tapasztalatok alapján, mit...

Tapasztalatok alapján, mit vigyek magammal abban a csomagomban, amit a szülőszobára szeretnék bevinni?

Figyelt kérdés
Százszámra talál az ember listákat a neten, de nem tudom mi az amit tui hogy ott fogok használni, és mi az amit majd ráér behozni a kocsiból apának akkor,mikor már a gyermekágyas osztályra kerülök.Vajúdás, szülés + 2 órát fogok a szülőszobán tölteni (elvileg), erre az időszakra mik kellenek/kellhetnek?
2009. máj. 1. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
magyarorszagon szulsz? ott sajna nem tudom mi kell! en kulfoldon szultem en az oszes csomagomat bevittem a vajudoszobara aztan mikor felkerultunk a csecsemoosztalyra hozta utannam anyukam a cuccaimat, o vegig bent volt velem a szulesnel!
2009. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Magyarországon szülök, és nem tudom mire lesz szükségem...mint említem vannak listáim, de mit fogok használni ott?

(Elkélpzelem ahogy fekszem ott, vagy egyéb míg vajúdgatok, mire lehetne szükségem? Semmire. Apára. Aztán meg szülök, akkor mire lehetne szükségem? Ott figyelni kell a szülésre....)Azért kérdezem úgy hogy ki mit használt,mert hátha van olyan hasznos ötlet amire én nem gondolok.

2009. máj. 1. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki más, de én betétet, váltás bugyit vittem, vizet, szőlőcukrot, WC papírt (ha olyan a kórház, ahol nincs a szülőszoba WC-jében)...ebből egyiket sem használtam, de gondolom, hogy van, aki igen. Ezt majd helyzet is adja.
2009. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ezeket kellett bevinnem:tusfürdő,törülköző,szénsavmentes ásványvíz,szőlőcukor most hirtelen más nem jut az eszembe.

2009. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Víz + eldobhatós műanyag pohár. 2 db hálóing,1 szülésre, egy utánnára bugyi, 3 db betét, mert a magzatvíz végig ott fog csordogálni, de akkor a bugyi nem lesz rajtad, csak úgy odarakták nekem, hogy azért mégsem a nedves lepedőn feküdjek. Én már úgy mentem oda hogy otthon letusoltam, ott már nem kellett, de azért egy neszeszerbe ha beteszed a tisztálkodási dolgokat, akkor a párod azért ki tud majd menni. Nekem egy kispárna jött volna nagyon jól, mert kényelmetlen volt az ágy anélkül, ott meg nem volt, nem adtak. Párommal a törölközőket szedettem elő, s azokat összehajtva tette a fejem alá. Szóval ha kocsival mentek, azt rakjatok be, s ha kell, felviszi majd. Én legközelebb tuti viszek.
2009. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor valóban nem kell oda olyan túl sok dolog. :-)
2009. máj. 1. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!