Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A II. -s számú női klinikán...

A II. -s számú női klinikán az újszülött kislányoknak raknak be fülbevalót? Lehet ott venni vagy nekem kell vinni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A fülbevaló betevéséhez fülbelövés szükséges. Ezt a klinkán tudtommal nem végzik el. Én ott szültem, de ilyen opcióról nem tudok és fülbevalót sem árultak. Ja, és egy jótanács: a klinikán ne vegyél semmit, mert 10-szeres áron van minden, mintha boltba vennéd.
2009. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,raknak.Előtte való nap mint ahogy hazamennétek.Azt nem tudom,hogy ott van -e (szerintem nincs),mi vittünk./ hónapos a lányom és ott szültem úgyhogy tuti.3000 ft ba kerül.
2009. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi: 6 hónapos
2009. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 6 hós.

A hazajövetel napján szúrták neki, saját fülbevalót vittünk.

Elkérték még reggel, és órákon át áztatták, mielőtt betették a fülébe.

Nem is volt vele gondunk azóta sem. Szép munka! Nem gyulladt be, egyforma,...

Fülbevalót nem árulnak, csak szoptatáshoz szükséges dolgokat.

A kiszúrásért fizettem, nem emlékszem mennyit, de valszeg 3 e Ft-ot, mivel én is akkor szülhettem kb, mint az előttem válaszoló. :)

2009. máj. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok !Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és nagyon jó egészséget kívánok mindenkinek és ha még eltudjátok olvesni a kommentemet, BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KÍVÁNOK !
2009. máj. 3. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!