Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 napja szultem, es nagyon...

5 napja szultem, es nagyon gyengenek erzem magam, sokszor az az erzesem, hogy ajulok el, ez meddig tart? Mas is igy van ezzel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az első terhesség után 3-4 hónapig tartott... Szinte az ágyból is alig bírtam kikelni, majdnem vérátömlesztést kaptam, annyira gyenge voltam, de végül vasinjekciókkal megúsztam. Szedjél vasat. Tapasztalatból mondom, hogy ez nem oké, mert a 2. terhességem után 1 nappal viszont már jártam-keltem, semmi bajom nem volt.
2009. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez teljesen normális, én két hét után mertem először lemenni az utcára vásárolni, de még akkor is majdnem elájultam. Nagyon nagy erőpróba a szülés, idő kell, amíg regenerálódsz: vérveszteség, hormonális változások. Pihenj, igyál sokat, hagyd, hogy kényeztessenek, hiszen még úgy is sok munka és aggodalom van a te válladon: szoptatás, éjszakai kelés stb. Ennyit megérdemelsz, hamár világra hoztál egy pici emberkét. Hamarosan helyrejössz.
2009. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt végig kell vasat szedni. Nekem legalábbis ezt mondta a doki amikor mondtam neki,hogy szédelgek. Pedig nem vesztettem sok vért szülésnél. A kórházban mégis napi 2 Maltofert kellett szednem.
2009. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem ez négy hétig tarott a teljes gyógyulásom pedig három hónapig. Hüvelyi szülésem volt és nem vesztettem sok vért viszont sok és nagy roncsolódásom volt. A gyermekágyas időszakban nem véletlenül van benne az ágy szó. Ágynyugalom babának és mamának. Pihenjél sokat. Igyál sokat, egyél is, és szedjél vasat meg C vitamint mert az segíti a vas felszívódását. És fogadd el ha van segítséged, nekem sajnos nem volt más csak a férjem ő viszont egy hónapig táppénezen volt velem. Mielőbbi gyógyulást kívánok és sok boldogságot a babához. 1 éves kislány anyukája

2009. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez attól is lehet, hogy a szervezetedből kiürült a vitamin és az ásványi anyag.

Engem akkor a görcs rántott össze, és úgy vacogtam, rémísztő volt. Szerintem szedjél vitaminkészítményt.

2009. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
enis igy vagyok de azert a hazi munkat eltudom vegezni.nekem 3 honapig vast irt fel az orvos
2010. máj. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!