Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek 3 császárja volt,...

Akinek 3 császárja volt, elköttette magát? Vagy máshogy védekeztek? Esetleg van aki bevállalt 4. császárt?

Figyelt kérdés
pár hét múlva lesz a 3. császárom, ezért érdekelne, ki hogy döntött. Igazából nem tervezünk több gyerkőcöt, de kitudja pár év múlva mi van ha mégis szeretnék még babázni?
2011. okt. 19. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én elköttettem magam, igaz, nálunk az egyik ikerszülés volt, így a 3. császárral már a negyedik gyerkőc jött a világra. Mi is ennyire terveztük a létszámot, és az orvosom is azt mondta, hogy itt több szülést nem javasol. Már a 3. császárt is előrébb kellett hozni, mert veszélybe került a hegem. Az elköttetés volt a legegyszerűbb és legbiztosabb megoldás, a császárral együtt meg is csinálták, így letudtuk egyben.
2011. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
A mai orvostudomány szerint BÁRMENNYI gyereket lehet világra hozni császármetszéssel!Tudok olyanról,aki 7et szült igy! :)
2011. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt jó tudni, mert Én is úgy tudtam, hogy 3 császár után nem javasolnak több pocakosságot a heg szétrepedés miatt!
2011. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez attól függ, hogy milyen a még és a heg állapota.
2011. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 alaszka ***** válasza:
Egy rokonom 5-öt szült császárral, de csak Győrben vállalta el egy orvos, egyébként nem ott laknak, hanem Pest megyében...De azt nem tudom hogy ez egyedi eset volt-e.
2011. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tényleg orvos-, és anyukafüggő a dolog.
2011. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat.. :) Az rendben van, hogy heg (és doki) függő, de a 3. szülés előtt el kell döntenem, hogy kérem e műtét közben / után az elkötést. Márpedig a heg állapota csak műtét közben derül ki, hogy milyen.. vagy tévedek?
2011. okt. 25. 10:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ennek vannak jelei, hogy te hogy viseled a terhességet illetve milyen vastag a heg. Vagy azt mondod az orvosnak, hogyha ő úgy látja, hogy nem lenne jó még egy babát vállalnod akkor kössön el, ha meg hogy ítéli meg, hogy lehetne még egy baba és még nem döntöttétek el a párotokkal, hogy legyen e vagy sem, akkor ne tegye meg. Illetve az orvost megkérdezni ő mit javasol, mert téged ő ismer ő fog tudni reális választ adni.
2011. okt. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!