Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után ti hogy védekeztek...

Szülés után ti hogy védekeztek? Spirál vagy a fogamzásgátló a jobb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én fogit szedtem mindkét alkalommal, gondolkoztam a spirálon, de miután nem tudta feltenni az orvos csak fádalmat okozott, teljesen letettem róla. Most meg a mélyvénás trombózistól félek. Mert az ismerősömnek az van a tablettától...
2009. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Én a spirált javaslom. Miért akarnád mérgezni a szervezetedet tablettákkal??

Akármilyen kicsi a hormontartalma azért akkor is HORMON. Szóval ha van másra lehetősége az embernek és jóval egyszerűbb és kifizetődőbb. Akkor ezerszer spirál, mint bármilyen fogamzásgátló tabletta.

2009. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is inkább a spirálra gondoltam,pont azért mert nem akarok hormonos gyógyszert szedni.
2009. jún. 12. 16:00
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

óvszerrel

mindig is

2009. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte gyógyszert szedtem, aztán most óvszerrel védekezünk.

Kisfiam 7 hónapos múlt, amikor nem tudtak adni 1 havit, csak 3 havit. Nem mertem megvenni, mert mi van, ha addig nem tudok szoptatni, és elég drága ahhoz, hogy kidobjam. Így lett óvszer.

2009. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első szülésem után gyógyszerrel és csak amikor abbahagytam a szoptatást (majdnem 2 év),akor ralkattam fel spirált.(hogy miért nem előbb, azt nem tudom)

Most a második babánál,aki 3 hónapos és szopik nemsokára fogok felrakatni spirált.

Azt nem lehet elfelejteni bevenni, az első is fent volt 6 évig és semmi problémám nem volt.

2009. jún. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

soha semmivel.

üdv.

2009. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló "soha semmivel"

GRATULÁLOK!Felelős ember vagy!Gondolom vagy olyan anyagi helyzetbe hogy legyen akár 20 gyereked,vagy szeretsz abortuszra járni! ÜVD

2009. jún. 15. 14:51
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

Te k....g vagy!

Jó indulatból írtam.

SOHA NEM VOLT ABORTUSZOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Most van egy 8 hónapos kisfiam.Jövőre tervezzük a második babát.

Üdv te h...e p....a.

Szerintem nem én vagyok az egyetlen,aki nem védekezik,és mégsincs-a te szavaiddal élve-20 gyereke.

Te feltettél egy kérdést,amire én válaszoltam.

2009. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ha a második baba után teherbe esel egy harmadikkal,aztán egy negyedikkel,meg ötödikkel,mivel ha nem védekezel elég nagy esély van rá!Akkor mi van nagy okos??Az egy dolog hogy most nem védekezel mivel babát akarsz,de ha nem volt elég nyilvánvaló olyan nők számára tettem fel a kérdést akik nem akarnak már vagy még gyereket!Nem pedig azt kérdeztem hogy aki gyereket akar az hogy védekezik,mert eggyértelmű hogy sehogy!!!!!!!!!!! OLVASD EL A KÉRDÉST,ÉRTELMEZD AZTÁN VÁLASZOLGASS HA MEGKÉRHETLEK!De lehet én voltam hülye hogy nem írtam oda nagy betűkkel hogy a "ti hogy védekeztek" kérdés azokra vonatkozik akik nem akarnak már gyereket!Úgy látszik nem volt elég eggyértelmű eggyes értelmiségi emberek számára!
2009. júl. 8. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!