Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38+5 napos vagyok. III....

38+5 napos vagyok. III. fokban érett a lepény, szédülök, hányingerem van, jósló fájásaim vannak, lehetnek a szülés jelei?

Figyelt kérdés
A doki tegnap mondta,hogy a lepény elég csúnya. Ha jobban fáj a hasam menjek. Félek, hogy nem tudom mikor induljak majd el.
2009. jún. 17. 09:25
 1/5 A kérdező kommentje:
ÉS nagyon keményedik a hasam.
2009. jún. 17. 09:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!!

Szerintem próbálj meg beülni 1 kád meleg vízbe olyan 20-30 percre és nézd hogy a jósló fájásaid erősödnek e vagy gyengülnek ha erősödnek indulj a kórházba ha elmúlnak akkor még nem kell menned mert tényleg jósló volt de azért ha még este is szédülsz és hányingered van holnap mindenképp menj a dokihoz és valószínű benn is fognak tartani a kórházban és lehet hogy megindítják a szülést a lepény miatt!

Kitartást,menj fürdeni!

üdv.3 hós baba anyukája

2009. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj kórházba,mondd el mi a bajod ilyennel nem szabad viccelni mert a babónak is baja lehet!

kitartás!

2009. jún. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem mindenképp beszélj a dokiddal, vagy hívd fel a szülészetet és mond el a tüneteket! Én ígyjártam, hogy érett volt a lepényem, meg 2 ujjnyira nyitva voltam, fájt a hasam is de egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy ez most "az"! Aztán végül hajnali 4-kor értünk a kórházba 3 perces fájásokkal, és kiderült, hogy már a magzatvizem is szivárgott vagy egy napja!!!! Antibiotikumot kaptunk, mert veszélyben volt a pici.
2009. jún. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Felhívtam az orvosomat. Azt mondta a tüneteim önmagában nem jelentenek gondot. Ha úgy gondolom menjek be a kórházba és majd az ügyeletes eldönti befektet e.
2009. jún. 17. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!