Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátsebetek mennyi időbe...

A gátsebetek mennyi időbe telt míg begyógyult?

Figyelt kérdés
És a szex az mennyi idő múlva volt fájdalom mentes?
2011. okt. 21. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél aloe first-öt. Én azzal fujogattam 2 oranként és nagyon hamar.6 hét letelte utàn voltunk először együtt de nem fájt
2011. okt. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2-3 hét volt mire szerintem teljesen felszívodott. habár nekem elötte sem fájt nagyon.

a sex nagyon nem fájt az elején 8 hetesen voltam kontrollon (7 hetesen mentek ki elölem a hormonok, mert volt egy betegségem aminek elkellett tünnie), így akkor voltunk elöször együtt. az elsö kicsit kellemetlen volt az elején de annyira vártuk hogy nagyon nem fájt.

aztán kb fél évig volt érzékeny de a párom mindent megtett hogy bele lendüljek gyorsan.

de nem volt annyira fájdalmas hogy ne akartam volna.

2011. okt. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4 hét.
2011. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a harmadik napon kiszedték a varratokat, csak egy véletlenül bent maradt. Azt csak +5 nap múlva vették ki, mert akkor jöttem rá, hogy tulajdonképpen az fáj. Onnantól kezdve megszűnt a fájdalom. Szerintem ha azt is egyből kiveszik, nem is fájt volna tovább.

A szexet a 6 hetes kontroll után próbáltuk. Az első kicsit kellemetlen volt, utána már nem.

2011. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4 hét. Fújogattam én is aloe-vel de sajnos nem gyógyult tőle jobban.

(bár lehet az is közrejátszott hogy második gátmetszésem volt ez utóbbi már).

2011. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szülésnél szerte szétrepedtem kívül-belül, úgyhogy elég sok időbe telt. 3 hétig nem tudtam rendesen járni, talán az 5-6 hét körül lett teljesen jól. 4 hónapos volt a gyerek, mikor először próbáltunk együtt lenni, de eléggé fájt, iszonyatosan húzódott. Szerintem simán volt vagy 6 hónapos, mire már jó lett.
2011. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem szép nagy vágásom lett sajnos!De a járást különösképpen 3 nap után nem zavarta, de egy jót ülni, azt vagy 3 hónap után tudtam!Érdekes volt mert nekem szétrepedt 2*!2 hetesen!


A sexnél nálunk csak akkor volt érzékeny mikor hátulról csináltuk, így azt hanyagoltuk!Rápróbáltunk, de az kb fél évig nme ment, de a többi a pózban nem fájt!


Persze az időjárást én a mai napig megérzem!


22 hós kilány és 11 hetes pocakbabi anyuja

2011. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem nagyon sok idő... Szerintem sok esetben orvos függő.... Én speciel fél év után megnéztem a sebem egy tükörrel, és felismerhetetlen voltam odalenn.... :( Nagyon sok idő telt el nekem, mire olyan lettem "látványra", mint a szülés előtt.... De szerintem ezt az orvos "cseszte el" nekem.
2011. okt. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a akinek bent maradt az egy varrat. Ezek szerint nagyon szerencsés vagyok, mert nekem nagyon hamar gyógyult. Most vagyok 7 hetes, de már hetek óta eszembe se jut, hogy gátsebem volt. Belül is repedt nekem is, azok a varratok kb. 3 hét után felszívódtak, néhány kiesett... de az nem is fájt egyáltalán.
2011. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a leghátsó varratom szétnyílt a szülés után 1 héttel, így a teljes gyógyulás kb. 5 hét volt. A szex nekem kb. 2,5 hónap után volt olyan, mint terhesség előtt!
2011. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!