Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hete szültem, a gátsebem...

3 hete szültem, a gátsebem pár napja már begyógyult, nem is fájdogált már annyira. Ma viszont észrevettem, hogy a varraton nőtt egy csomó, olyan, mintha pattanás lenne és fáj. Lehetséges, hogy valamit ki akar lökni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg egy bent felejtett cérnaszálat?
2010. jan. 30. 21:30
 2/4 anonim ***** válasza:

sajna a felszívódó cérna, nem mindig szívódik fel. Egy barátnőmmel fél évig szenvedtünk vele. Nem egy dokinál szültünk. De nekem nem ez volt a legkellemetlenebb tünetem, így mire ezzel foglalkoztam volna elmúlt. barátnőm mondta, hogy a doki diagnózisa az volt, hogy nem szívódott fel.

De ez még a 6 hétre rendbe jöhet, vagy a vizsgálatkor rendbe teszik.

2010. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A felszivódó varrat valójában nem teljesen szívódik fel, csak kisebb darabokra szétesik, és a legtöbbször észrevétlenül kilöködik.

Van viszont, amikor kicsit nagyobb darab marad egyben és akkor igy kerül elö. Egyébként nekem volt egy varrat-darab, ami majdnem egy évvel a szülés után került elö...

2010. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. akkor nem volt könnyű nektek sem. Már belső varratokat dobott ki, belülről, összesen 11 db csomót + amit nem vettem észre. De lehet, hogy a külsőben is maradt cérna, csak a varrat alatt.
2010. jan. 31. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!