Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A doki meg tudja állapítani,...

A doki meg tudja állapítani, hogy tényleg fáj-e a császárhegem?

Figyelt kérdés
Egyre jobban fáj,de attól tartok ha bemegyek és megnézi (nem tudom,hogy szokták nézni,még nem néztek hegvastagságot) azt mondja,hogy minden rendben,és nem fájhat annyira amennyire állítom!
2011. okt. 21. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy a doki nem figja neked elhinni,hogy fáj a heged??

Nem ijesztgetni akarlak,de honnan tudod,hogy azt fogja mondani,hogy minden rendben?Ha nagyon fáj,akkor valószínűleg annak oka is van.

Ne gondolkozz ilyen butaságokon,hanem menj el a dokihoz és majd ő megmondja,hogy van-e esetleg valami probléma a heggel és,hogy mi lehet az oka a fájdalomnak.

2011. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen ne aggódj! Az a dolga, hogy elhiggye amit mondasz és megvizsgáljon! Ha mégis vitatkozik, akkor meg menj el egy másik orvoshoz, aki komolyan vesz!
2011. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hegvastagságot egy egyszerű uh vizsgálattal nézik, hogy hány mm vastag. 3 mm alatt nem engednek spontán szülni. Ha fáj indulj, ezzel nem lehet viccelni, engem mikor panaszkodtam hogy fáj, azonnal vittek is a műtőbe.

Ha valóban fáj, az nem véletlen, nekem annyira vékony volt, hogy a doki szerint tuti szétrepedt volna az első fájásnál.


Majd írd meg mi volt. Szorítok Nektek!

2011. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt a 30. hét körül, de szerencsére már elmúlt (35.hét). Megmondtam az orvosnak, komolyan vette a dolgot, alaposan megviszgált és közölte, hogy nincs semmi baj. Igaza lett, mert néhány hét alatt elmúlt a fájdalom.

Még az is számít, mennyi idő telt el a császárral végződő és a mostani terhesség között (nálam elég kevés, kevesebb mint másfél év).

Lényeg: irány az orvos, beszéld meg vele a dolgot, nehogy hegszétválás legyen a vége!!!

2011. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! 39edik hétben vagyok,2év lesz a két szülés között! Ma nem fájt a hegem,csak néha belenyilalt! Majd mindenképpen megírom,ha van valami fejlemény!
2011. okt. 22. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!