Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg tudják állapítani szülés...

Meg tudják állapítani szülés elött, hogy a köldökzsinór nincs-e a kicsire tekeredve?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok, és állandóan kitalálok magamnak valami hülyeséget amin tudok idegeskedni. Most ez jutott eszembe, és annyira félek. Más is így van?
2008. ápr. 23. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tudják, mivel nekem a szülés előtt mondták, hogy rá van tekeredve (már a szülőágyon feküdtem), de nem lett belőle semmi baj, leszámítva, hogy hosszabb volt a kitolási szakasz (ami nekem már baromira nem hiányzott), de a kisfiam teljesen egészséges.
2008. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
változó. nagyon nehéz megállapítani, az uh-al sem mindig látni. de ha rá is van tekeredve, nem feltétlen van baj ! :) sok sikert!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ráadásul olyat találsz ki, amin változtatni sem tudsz :) Teljesen mindegy, rá van-e tekeredve, az orvos tudni fogja a dolgát ;)
2008. ápr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sok babának van a nyakára tekeredve a köldökzsinór.

Nekem is minden butaság megfordult a fejemben főleg amikor furcsának éreztem a mozgásait.

Egyébként ne kínozd magad,mert ezeket a dolgokat úgysem tudod befolyásolni. Biztos,hogy minden rendben lesz.

Nem az szokott gondot okozni,hogy a nyakán van ,mert a baba nem vesz még levegőt.Akkor van baj hogyha a köldökzsinóron keletkezik egy csomó,mert ilyenkor nem jut oxigénhez ill.tápanyaghoz.Ez azonban nagyon ritka.

Ne gondolj ilyenekre.

Az ultrahanggal az esetek nagy többségében látszik,hogy hol van a köldökzsinór.

2008. ápr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!