Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már valaki a János...

Szült már valaki a János korházban? Milyen volt a hozzá állásuk? Ember és Baba barát a korház?

Figyelt kérdés
2008. márc. 17. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nézd meg!

Amúgy igen az.Remek kh!

2008. márc. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tartozik a hivatalos bababarát kórházakhoz. de ahoz képest ogy nem az, viszonylag normális. bár én nem szülnék ott (oda tartozom, de a zt. imrébe megyek, ég és föld a kettő)
2008. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mind a három gyerekemet ott szültem (a harmadikat 2 hete!) és jók a tapasztalataim. A szülésznők és az orvosom is az elvárható legtöbbet nyújtották.
2008. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Én 1 hónapja szültem ott. Az osztályos nővérekről (nőgyógy.)és a csecsemős nővérekről sem tudok jót mondani 1-1 (szó szerint!) kivétellel! Az orvosommal nagyon meg voltam elégedve! A szülésznők is nagyon kedvesek. Viszont az nem tetszett, hogy egész nap lehetett látogatót fogadni. Nem lehet rendesen szoptatni (sem) ekkora forgalom mellett.
2008. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én az első gyerekemet ott szültem. Ugyan császár volt, mert nem volt más megoldás, de én nagyon meg voltam elégedve. Ez volt 3 éve. Azóta új szülőszoba van, külön szobákkal, otthonos környezettel, fürdőkáddal, labdával és bordásfallal. Én a második gyerekemet is ott fogom szülni, mostmár csak napok kérdése. Szerintem abszolút bababarár, mert a babát egyből odaadják, és egy kis tisztogatás után meg is tudod szoptatni. A baba pedig éjjel-nappal veled lehet, max. fürdeni kell bevinni. Az igaz, hogy többen bejöhetnek már az első időkben is, de ez szerintem inkább az anyukáktól függ. Mert ha te azt mondod, hogy ne jöjjenek olyan sokan és gyakran, akkor nyílván nem lesz akkora forgalom. Én a Szt. Imrébe tartozom, és hiába felújjított, alternatív szülőszobával is rendelkező kórház, viszont hely nagyon nincsen, nagyon sok ismerősöm volt, aki mondta, hogy szülés után kb.5x kellett szobát váltania, mert a helye mindíg kellett valakinek, vagy pedig már 2 nap után hazaküldik az embert, mert nincs hely és nem tudják hova rakni az anyukákat.
2008. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!