Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A SOTE II. számú Nőgyógyászati...

A SOTE II. számú Nőgyógyászati Klinikáról mik a benyomások? Milyenek a körülmények? Odafigyelnek a babára és a mamára is? Baba-barát kórház?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Háromszor szültem ott, a szülőszoba mint egy hotel, érdemes bemenni körülnézni egyszer szülés előtt! Szülésznők közül Etelkát ajánlom, ilyen kedves emberrel még nem találkoztam, és a dolgát is érti ;)

A szokás szülés után, hogy ha minden rendben, megfigyelési idő alatt nálad van a baba, aztán első éjjelre elviszik (ha délelőtt szülsz, este kapod meg). Onnantól veled lehet 24 órában, de be is tolhatod éjjelre, bár ha éjjel sír, adnak neki cukros vizet... minden babához "jár" cukros vizes üveg, ezt célszerű mellőzni, ha szoptatod sokat, nem kell, hiszen a víztől csak kitágul a bendője, és előbb lesz nagyon éhes, mint ahogy megindul a tej.

5 ágyasok a kórtermek, de van fizetős magánszoba is.

A csecsemősök megmutatják a pelenkázást, köldökápolást, és ha kell, segítenek a mellretételben is.

Egyéb kérdéshez írj privátban ;)

2008. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Nagyon örülök a jó véleményednek, mert félek a szüléstől nagyon. Így legalább egy kicsit megnyugodtam! :)
2008. ápr. 8. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is Etelkánál szültem. Én is meg voltam vele elégedve.

Itt bővebben olvashatsz a 2. sz. Női klinikáról

[link]

2008. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vannak rossz tapasztalataim. Én tavaly augusztusban szültem ott, császárral. A vajúdó helyiség 6 ágyas, tehát amikor "teltház van", akkor látod hogy a másik hogyan aggonizál és ez elég nyomasztó és felzaklat, se függöny, se semmi. A szülőszoba az szép. A gyermekágy szerintem katasztrófa. 5-6 ágyas szobák. (persze van 1-2 ágyas is pénzért) és tele van kisebbségivel,akik körül mindig balhé van. (nekem ellopták a telefonomat). Meg még tudnék írni, de nem akarlak elkeseríteni. Ami mellette szól, hogy a babát itt tudják a legjobban ellátni, ha bármi gond lenne, de a körülmények szerintem borzasztóak. Nem vagyok egy kényes valaki, de ha nem lett volna egy lányzó, akivel összehaverkodtam, szerintem úgy elég gáz lett volna.
2009. ápr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!