Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a nyíregyházi kórházról és a szülésznőkről? Mennyit kérnek egy szülésért?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 05:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Fábián,Dr. Angyal,Dr.Pethő ezek sztem a legnormálisabbak!Általában a magánrendelés díjának a tízszeresét szokták adni!De nem hiszem,h elfogadják ezt pontosan nem tudom,mert 5 éve szültem és az régen volt már!Azóta sok minden változott!De ha kérnek is pénzt,ők legalább megérdemlik,ha már fogadott orvost akarsz!
2009. máj. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! mikor fogsz szülni? Nekem nincs fogadott dokim, de ugy tudom, hogy attól függetlenül nagyon aranyosak. a szülésznök, és csecsemösnövérek is aranyosak, bár mindenhol vannak kivételek, biztos itt is!
2009. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én pont hat hete szültem Nyíregyházán. Nem volt fogadott orvosom, sem szülésznőm. Én teljesen meg voltam elégedve mindennel. A doktornővel és a szülésznőkkel is. A doktornő, bár nem volt fogadott, minden egyes nap bejött hozzám. Jók a tapasztalataim.

6 hetes kislány anyukája

2009. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Van fogadott orvosom már,de a szülésznők is érdekeltek.Jó,hogy csak jót hallani Nyíregyről.Bár a vizsgálat tízszerese a mai helyzetben húzós!Jó neked,már 6 hetes a pici lányod,sétálhatsz vele sokat.Jó egészséget mindenkinek!

Egy 21 hetes kismama.

2009. máj. 5. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Neked ki az orvosod?Én is 21 hetes vagyok és Oroszhoz járok,nála is akarok szülni.
2009. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!