Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Március végére ki várja...

Március végére ki várja picurját? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Hivatalosan április 4 a dátum, de ez csak saccolt, mert nem volt menstruációm még az előző szülés után. :)

Remekül vagyok, egy fikarcnyi hányingerem sem volt, csak egy kis hasfájás meg a kómaszerű alvási kényszer az elején... A 12 heti UH-on fiúnak nézte a doki, hát majd meglátjuk.


Nálad mi lesz, fiú vagy leányka?

2011. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sya ugyanez volt nálam is hasfájás nagyon kislánynak látták de még nem 100on tudták megmondani 15hetes 4dn volt ez miket vettél a babának eddig?március 22re várom de nem tudom mik kellenek ruhába bundazsák ilyenek lesz e rá szükség milyen melegen öltöztessem stb már annyi minden vásároltam és nem tudom mi kell még...
2011. okt. 26. 21:26
 3/9 anonim ***** válasza:

Én március 28-ra vagyok kiírva. Második baba, a kicsi fiam januárban tölti a 2. évet. Jól vagyok csak a kicsi mellett nem igazán tudok pihenni. Még nem tudjuk hogy milyen nemű lesz, majd 2 hét múlva megyünk UH-ra, hátha megmutatja magát.


Jó babavárást!


18 hetes kismama

2011. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Március utolsó heteire vagyok kiírva. Pontosan nem tudom, mert nagyobb a babuci a menstruációhoz számított időhöz képest. Kb. 26-a környéke. Nekem is a második babóm lesz. Van egy 2 éves kisfiam. Teljesen más ez a terhességem. Sokkal feszültebb vagyok, mint az előzőnél. Uh-án tippszerűen azt mondta a doki, hogy egy újabb trónörökös, de most megyek majd a genetikaira, szerintem ott már jobban fogja látni. 1,5 hete már érzem a mozgását.

2011. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk első baba kisfiú. Március 21re vagyunk kiírva. De már nagyon türelmetlen vagyok. Itthon vagyok egésznap ugyhogy nagyon lassan megy az idő de egyébként teljesen jól vagyunk.
2011. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálatok látszik már a poci? Utolsó voltam:)
2011. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sya én is 21re vagyok kiirva szintén ithon türelmetlen már szoba minden kész alig kell megvennem valamit idáig boltokat jártam jó volt lekötött de most már áá nagyon várom igen látszik már a pocin szépen hol fogsz szülni??hány kg plusszod van??
2011. nov. 22. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Hivatalosan április 7-re vagyok kiírva, de annyi előnyöm van a dokihoz képest, hogy tudom, hogy mikor készült, így tuti, hogy március végén jön a gólya mifelénk :)

Nekem a 3. babám lesz, mi nem szeretnénk tudni, hogy fiú v. lány. A nővérei a születésekor 4 és 2,5 évesek lesznek, ők látták el becenévvel a picurt, nekünk most az a házi feladatunk apával, hogy ehhez találjunk nevet. Unatkozni sosem unatkoztam, de mióta anya vagyok, a gyerekeim nem hagyják :) Már csak pár dolgot kell beszerezni, de ezt is csak azért, hogy neki is legyen valami új.

2011. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy beleszólok a diskurzusba, én tavaly március végére vártam a lányomat :) konkrétan március 26-ra de végül április 1-én született meg. Nekem is első baba, jelenleg 7,5 hónapos. Mi mindent az utolsó 2 hónapban vettünk meg, előtte volt tapétázás a babaszobában és a 37. héten pedig teljes nagytakarítás. A türelmetlenkedőknek üzenem, hogy addig élvezzék ki ezt az időszakot amíg tart. Ne türelmetlenkedjenek, mert ez a legszebb korszak (kivéve persze ha valaki rosszul van) és amikor megérkezik a babó akkor lesz jó pár nehéz hét... :p De amikor már eléri a babó a 3-4 hónapos kort onnantól már megint könnyebb - egy kicsit. Szép szülést mindenkinek! Én szívesen újrakezdeném a terhességemet is és a szülést is, nagyon nagyon szép korszak volt nekem a 9 hónap és életem legszebb napja volt a szülés napja! :) Remélem hamarosan lesz majd kistesó a hasamban és akkor újra átélhetem. (majd pár hónap múlva nekiállunk, még menst. sincs, addig meg hiába..)

Jó pihenést március végére kiírt kismamák!

2011. nov. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!