Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten a Szent István...

Budapesten a Szent István Kórházba kell fizetni a kórháznak a szobáért, naponta? Ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés

Meg miket kell be vinni a picinek a kórházba?

Meg a szobák hány ágyasak, illetve melyik mennyibe kerül?


2009. máj. 5. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Tavaly dec. végén szültem ott. Van fizetős, alapítványi szoba, ami ha jól tudom akkor kb. 10e Ft/nap. De arra fel kell előtte iratkozni a listára.

Aki császáros az 3 ágyasba lesz. Én simán szültem, és 5 ágyasba voltam.

A picinek kell vinni mindent: pléd, sapka, törölköző, textil pelenka a feje alá, rendes pelenka, rugi, bady, zokni, stb. Én hálózsákot adtam rá, alá meg badyt.

A dokim foadott volt, mindenben nagyon segített, megvolt vele elégedve, egy rossz szavam sem lehet, de nekem a kórház nem jött be! a kistesót biztos, hogy nem ott fogom majd szülni.

Szinte non-stop látogatás van, csak az nem megy be, aki nem akar.

Ha érdekel még vmi, csak írj!

2009. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Én is decemberben szültem ott. A dokival és a szülészettel maximálisan meg voltam elégedve, de a csecsemő osztály már annyira nem tetszett. Én 3 ágyas szobába voltam, nem volt olyan hogy valamelyikőnknél ne lett volna látogató, szóval pihenni nem tudtunk. A csecsemős nővérkék...hááát....mit is mondjak! Nem tudták megmutatni hogy hogyan kell szoptatni, a második napon olyan sebes volt, hogy a baba és én is üvöltöttünk. Ő azért mert nem kapott tejcit, nekem meg fájt. Amikor lementem a nővérkékhez, hogy adjanak egy kis pót tejcit, annyit tudtak mondani, hogy tessék szépen megtanulni szoptatni. A babám 4 napig nem evett, sajnos azóta sincs tejcim. :(

Nem ijesztgetés képpen, de jobb ha felkészülsz!

2009. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A csecsemősöknél volt egy 50 év körüli, Hajnika nevű, na ő nekem nagyon soakt segített, rendes volt, a szopizásban is mindig segített amikor ő volt bent. Én mindig mentem be hozzájuk szoptatni, adtak kölcsön szopi párnát, és úgy tudtam csak, rögtön ott volt náluk a mérleg, így megtudtuk mérni, hogy mennyit is evett a fiam.

A koszt nem vmi jó szerintem. És a higiéniával is vannak gondok, a hátsó wc, és a zuhi sem a legtisztább...

2009. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is decemberben szültem ott.(22.én)5ágyasba voltam. nekem a csecsemősök egyáltalán nem tetszettek.picinek mindent kell vinni,pelenka nekem elég volt amit ott adtak.könnyűszülést neked.
2009. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg 12.23.-án szültem ott...
2009. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsónak:102esben voltam,25.én mentem haza.
2009. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
103-as szoba, és 27.-én mentem haza... :))
2009. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi, 26.-án
2009. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!