Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek, ha nov 3. -ára...

Szerintetek, ha nov 3. -ára vagyok kiírva, de nem indul be a szülés be kell mennem a kórházba ez már biztos. Befektetnek, mikor inditják meg a szülést? Meddig várnak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én túl vagyok tegnap óta a 40. héten, 2 naponta ctg-nek. Amíg a baba jól van, nem nyúlnak hozzá(m). De úgy tudom, max. 10 nap túlhordást "engedélyeznek", utána indítják. (Progis császárt vagy ha más okból császinál gondolom előbb)

2011. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én holnapra vagyok kiírva. 2.-a

nálunk még 1hétig itthon lehet maradni de 2naponta nst és ha letelt az 1hét is akkor mint nekem 9.-én be kell feküdni de ha nincs gond (vizesedés.magzatvíz tiszta vérnyomás szívhang ilyesmi)

akkor még 1hét és utána már valami lesz az tuti.

2011. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 napot vártak, bár nekem császár volt a veszélyeztetett terhesség miatt, de akikkel bent feküdtem, egy hétig hagyták. Volt egy hölgy, akit két hétig hagytak még.
2011. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a +6. napon indították meg a szülést. A terminus után naponta volt amnioscopia és flowmetria felváltva. Nem kellett befeküdnöm.


Gyors, könnyű szülést és jó egészséget Nektek!

2011. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kiírt naptól két naponta jártam nst-re és amnioszkópiára. 10 nappal túlhordtam.Ha azon a napon nem születik meg a kislányom,másnap be kellett volna feküdnöm.
2011. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

csak érdeklődnék hogy vagytok,érzel-e valamit,megindult-e magától.

mi még mindig itthon épp pogácsát sütök a nagyobbal.

2011. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!