Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem indul meg a szülés...

Ha nem indul meg a szülés meddig szoktak várni az orvosok? Befektetnek? Az első babámnál semmit nem tágultam megcsászároznak megint vagy oxitocint fogok kapni (megint)?

Figyelt kérdés
2008. júl. 19. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam a kisfiammal.szerintem nem várnak annyit mint első babánál és előbb császároznak.De majd én is megkérdezem az orvosomat,mert a második gyerkőcömet várom 20 hetes vagyok.
2008. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké írd már meg mit mondott kiváncsi vagyok az első fiammnál 12 órán keresztül adták az oxitocin és semmi végül mikor esett a szívverése megcsászároztak.
2008. júl. 19. 15:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és köszi. (Én most vagyok 30 hetes)
2008. júl. 19. 15:04
 4/5 anonim ***** válasza:
oké megírom majd.Nekünk is nagyon sok oxitocin folyt.2 napig 3 órát voltam infuzión majd harmadik nap 2 órát.s nekünk is császár baba szíverrésének lassulása miatt meg nem tágultam semmit...
2008. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor te is "megdolgoztál" az elsőért. Hány éves ő most?? Az én "kisfiam" 8 éves és nagyon várja már az öcsit.
2008. júl. 20. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!