Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig húzhatom még így?

Meddig húzhatom még így?

Figyelt kérdés

Tegnap kiderült hogy két ujjnyira nyitva van már a méhszájam és délután óta barnás "folyásom" is van,néha fájdogál a hasam is de nem olyan vészes.

Akinek hasonló tünetei voltak mennyi idő alatt indult be rendesen a szülés?


A válaszokat előre is köszönöm


37 hetes kismama


2011. nov. 2. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nekem sokkal elöbb volt ez. 2 újnyira már a 30-ik héten nyitva voltam, folymaatos apró fájásokkal.

verezni kb a 35-en kezdtem kicsit, és mindig vissza vissza tért a barnázás.


42-ik héten szültem.


ha rendes vér jön (menstruáció szerü akkor korház)

2011. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia,az első válaszból is látszik,hogy ez mennyire változó.Én két ujjnyi tágulással és vérezgetéssel aznap megszültem.38. hét elején voltam a második babámnál pl.Az első gyermekemet napra pontosan a 40. hétre szültem,de mindkettőjüknél úgy volt,hogy délután elment a nyákdugó,éjszaka egy körül kezdődtek a fájások,a nyákdugó elmenetelétől számítva folyamatosan barnáztam és az első lányom délelőtt 10:40-kor a második lányom 12:05 perckor megszületett.Könnyű szülést kívánok neked is!Milyen nemű babát vársz és mi lesz a neve,ha megkérdezhetem?
2011. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kisfiam lesz és Leventének fogják hívni.
2011. nov. 2. 14:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok,szép nevet választottatok!És most hogy érzed magad?Vérezgetés megvan még?Nyákdugó?fájás nincs?
2011. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Pár perce voltam éppen wc-n és egy nagyobb darab barnás nyálka(bocsi a részletes leírásért) volt a wc papíron picit görcsölget a hasam de nem erősödik és simán elviselem.
2011. nov. 2. 14:48
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,szerintem beindult valami,látod pont a nyákdugót kérdeztem!!!Amiről az előbb írtál,az nagy valószínűséggel az volt.Figyeld a fájások gyakoriságát,ehhez még hasmenés is társulhat.A fájás alhasi?Mensi szerű,zsibbadó fájás?Ha igen,akkor ez már a táguló fájás is lehet.A vajúdás nagyon sokáig elviselhető,sőt az utolsó egy-két óra az,ami oly nagyon fájdalmas,tehát az lehet már szülés,ha a fájás elviselhető.A filmekben mutatott kezdeti nagy fájások,nem nagyon fedik a valóságot.Irigyellek!Kétszer szültem már és mindkettő iszonyat jó élmény volt a fájdalmak ellenére is!Lehet,hogy hamarosan kezedbe tarthatod kicsi Leventét!
2011. nov. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni neked,hogy éjszaka egy körül indultak a fájásaim és reggel hat körül értünk be a kórházba és azok a fájások még mindig elviselhetőek voltak,sőt féltem is,hogy ez még nem az,mert annyira nem volt vészes.A fájásmérő azonban akkor már erős három perces fájásokat mutatott.Szóval órákig eltarthat a vajúdásnak a kevésbé fájdalmas szakasza.
2011. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget,figyelem a mensi szerű görcsöket és megírom ha történik valami extra vagy ha indulunk a kórházba.
2011. nov. 2. 15:12
 9/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mi a helyzet?
2011. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Még mindig "egyben vagyunk",de ma még nagyobb darab barnás váladékok jöttek ki (bocsánat a kifejezésért) mint tegnap,a szülésznőm szerint egy két nap és beindul a szülés.

Mindenképpen írok ha elindul a szülés,vagy ha nem én a férjem szülés után.

2011. nov. 3. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!