Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 20. héttől nagyon keményedem,...

20. héttől nagyon keményedem, a jóslófájások tényleg fájnak, tágul a medencém, meddig húzhatom így? (a frontot előre érezzük, méhszájam nem tudom hol tart, nem nézte az orvosom, most szabin van) 35 hkm

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 06:15
 1/3 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy 2.baba, az elsőnél is nyíltam, de őt túlhordtam (pihenés mellett), most nincs lehetőségem pihenni.
2011. júl. 27. 06:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem várnék a dokimra.Menj be a kórházba ahol szülni fogsz.Szerintem bárki meg fog nézni.Inkább mint hogy gond legyen.Végül is időben is leszel lassan.
2011. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az első babámnál voltam ugyanígy! A frontokat nagyon megéreztem, idejekorán kinyíltam. A doki pihenésre ítélt, de sajnos nem ment, nem az a fajta fekvős típus vagyok... Túlhordás miatt indították, pedig a 21.héttől koraszüléssel riogatott az orvosom.

Én szedtem mg citricit, jó volt, de a frontokat nagyon megéreztem így is.

2011. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!