Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Dél-Pesti kórházban még...

A Dél-Pesti kórházban még mindig csak üveg mögött lehet mutatni az újszülött babákat?

Figyelt kérdés
Barátnőm a János kórházba szült és ott kis kocsiba lehet tolni a piciket és ez nagyon szimpatikus nekem. 2008-ban szültem a dél-pestibe de nagyon nem tetszett hogy a "kirakat" mögött látták csak a kislányom.Nagymama, senki nem tudta megfogni.
2011. nov. 2. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Most is úgy van (b.nőm szült ott).


Én a Jánosban szültem, oda viszont komplett bejárás van a szobákban. Bárki bejöhet. Ez sem túl jó. Kiviheted a kocsiban a babát a folyosóra, de sajnos a szobába is bejöhet bárki.

Az egyik szobatársam kedves volt, mert a vendégeit kihívta a folyosóra. De a másik szobatársamra úgy kellett rászólni este 7-kor, hogy küldje már el a vendégeit, bent voltak vagy tizen, ebből a háromnegyede hapsi, nekem meg már szétdurrant a cicim, jó lett volna lefejni.

Egyébként szuper volt a Jánosban szülni, százszor inkább a János, mint a Délpesti.

2011. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,a dél-tepsiben ez a divat,csak az apukák mehetnek be.Az egyik legprolibb kórház,a legprolibb személyzettel!
2011. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval lehet nyugodtan szoptatni és a szülőszobák meg a személyzet is szuper sosem szülnék máshol pedig 16-éve szültem ott az első babámat és két éve a negyediket! nem is értem miért jó az ha az újszülött babát mindenki megfogdossa vagy megnézni, pláne ilyen náthás, beteges időszakban! esetleg bejárkálnak a kórterembe is, sem a János sem az István nem szipmi voltam mindkettőben látogatni, hát marad a Jahn Ferenc most is oda megyek én maximálisan meg vagyok vele elégedve!

38-hetes kismama

2011. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

no most olvastam hogy legprofibb helyett legprolibbat írt az előttem szóló akkor nem értek egyet szuper a Dél Pesti szerintem de ezt már kifejtettem az előbb!

aki szeretne közönség előtt szoptatni és pihenni illetve babát mindenkinek mutogatni az bátran szüljön másik kórházban! egyébként ez nem csak itt szokás a Máv is ilyen szerencsére!

2011. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Mindenki maga dönti el,hogy hol akar szülni!Azért én örültem volna ha a kislányomat az anyukám is kézbe vehette volna mikor megszületett!Ez az én véleményem.A szülőszobával és a szülésznőkkel semmi gondom nem volt!Tündérek voltak.De a csecsemősök nagyon bunkók voltak.Egyetlen egy nővér volt segítőkész.Ez számomra nagyon lerombolta az egész osztályt!Én három ágyas szobában voltam és mindenki tekintettel volt a másik anyukára ha bejött apuka és szoptatni akartak.
2011. nov. 3. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!