Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A barátom olasz, én itthon...

Fgjkl kérdése:

A barátom olasz, én itthon vagyok biztosított, de a szülést már kint szeretném. Van ennek valami akadálya? Ki szült már így Olaszországban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 09:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék, hogy a párom megérdeklődte kint. Elvileg nem elég a sima EUs TB kártya, hanem kéne egy E112 nevű nyomtatvány,amit persze a OEP nem állít ki nekem :(( ők azt mondják, a TB kártya igenis elég..pff.

Ha valaki már szült kint magyar biztosítottként az írjon, hogy pontosan hogy is volt ez.

köszönöm!!

2011. nov. 5. 09:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Unokatesóm kint szült, azt hiszem semmi akadálya nem volt, ő oda járt terhesgondozásra is, pedig akkor még magyar férje volt, éppen vált, csak ugye jó magyar szokás, hogy mindent addig húzunk, amíg lehet. Ha bármi kérdésed van szólj.:)
2011. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


köszönöm a választ. közben már kaptam egy emailt az OEP-től amiben angolul, olaszul le van írva,hogy el kell látniuk, mindenféle törvényhivatkozásokkal :)) azért mégegyszer köszi!

2011. nov. 9. 10:11
 4/4 Katai Eva válasza:
Hogy érted el hogy olaszul és angolul is választ kaptál az Oep-től?
2014. szept. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!