Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek fertőzés miatt indult...

Akinek fertőzés miatt indult be a szülése, tudott a fertőzésről? Hányadik héten indult be a szülés?

Figyelt kérdés

20. héttől görcsölök, szedem a magnesii citricitet, most 28 hetes vagyok, nem talált a doki fertőzést, se semmi jelét nem veszem észre magamon, de hallottam, hogy sokan észre sem veszik, hogy valamiféle fertőzésük volt.

Bővebb vizes folyásom van, de víztiszta, nincs szaga, nem viszketek, nem ég, nem piros, nem fáj. Nemrég voltunk 4D-n, az van a papíromra írva, hogy Kp. mennyiségű magzatvíz, 2. fokban érett placenta. Ezek mit jelentenek? Baj van? Ha fertőzésem lenne aminek nincsenek tünetei észrevenném valahogy?


Egyébként azért "gyanakszom" a fertőzésre, mert zárt a méhszájam, mégis nagyon sokat keményedek, görcsölök, fáj a hasam.. Pénteken megyek dokihoz..


2011. nov. 6. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt fertőzésem, semmi tünete nem volt. De kenetvételkor kiderül!

És a szülés sem indult be nekem tőle. Az akkor lehet, ha gyulladás is van, azt meg észre kll, hogy vegye a doki + a kenetvétel....

Ne aggódj!

2011. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!