Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg tudja mondani valaki hogy...

Meg tudja mondani valaki hogy ki volt az orvosa annak a lánynak aki a Kenézyben belehalt ikrei szülésébe szeptemberben? Kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés
Én is ott szültem és minket a tragédia előtt egy nappal engedtek haza. Szinte hihetetlen. Nekem nem voltak rossz tapasztalataim, az orvosom is kiváló volt. Mi történt? Ki kezelte?
2011. nov. 6. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia,ha nem írod nem is tudok róla..na persze egy erhesnek nem is jó ilyeneket olvasni...-kerestem a neten de orvosának nevéről nem esik egy szó sem csak ,hogy még folyik a nyomozás...de ezt találtam még:

ez egy komment :

A cikkel ellentétben, az anyuka nem a szülésbe halt meg, hanem terhesen, hirtelen elhunyt, anélkül hogy a szülés megindult volna. Rutinvizsgálaton volt a kórházban éppen, így történt hogy az ikreket császármetszéssel szerencsére megmentették. (Nem tudom a rokon informátor nincs ezzel tisztában vagy a Civishír értelmezte rosszul? Mindenesetre akár hibázott valaki akár nem a terhesgondozás során esetleg, _szülés_ közben nem hibázhatott.)

Borzasztó tragédia.

így ha ez az igaz akkor nem az orvos a hibás,de sajna ez már nem segít rajta :(

2011. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem.Segítettem nekik ( a babáknak ruhákkal,..), a hozzátartozójuk azt mondta,hogy főorvos,de a nevet nem akarta megmondani.Ez engem is érdekelne.Az én orvosom nem főorvos, így ennyiben megkönnyebbültem,hogy ha még lesz babánk nála biztonságban leszünk.
2011. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Úgy tudom trombózis volt.:(E.
2011. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha főorvos, akkor DR. Simó Dezső. nem tudom hány főorvos van a szülészeten, de ő tutti az.

megjegyzem én miatta mentem át a klinikára inkább.

Hálistennek egészséges ikreket szültem.:)

2011. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ó, nagyon sajnálom!!!

Javítsatok ki, de ha trombózist kapott az nem (feltétlenül) az orvos hibája..

Én a Klinikán szültem 2x, az ott dolgozó orvosok egytől egyig szuperek, csak jót tudok róluk mondani!

2011. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább tudom kihez nem mennék,de mint írtam,hogy ha lesz még kistesó én az orvosomnál szeretnék szülni.Akkor is a kenézyben szülnék.Szomorú,hogy egy orvos hogy lehet ilyen:S
2011. nov. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha trombózis, akkor nem az orvos hibája, így terjed a pletyka és szegény orvost megbélyegzik, ebben az esetben pedig csak találgattok h melyik főorvos. Épp elég baja van annak az apukának, nem kell az orvost hibáztatni, ha hibázott, ki is fogják deríteni az illetékesek! Ha bíztok az orvosaitokban az épp elég, mind azért van ott h segítsen és ez pont nem egy felelőtlen szakma, min. 2 életért felelősek!
2011. nov. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!