Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki szül még Tatabányán...

Valaki szül még Tatabányán szeptemberben? Dr Varga Zsoltról mi a véleményetek? Csak szülésre meg lehet fogadni?

Figyelt kérdés
Kinél szültök,szülésznőt választottatok?
2010. máj. 6. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én személyszerint Varga Zsoltról még nem hallottam, viszont én Tatabányán szűletem és a fogadott orvosom Dr Frencz Zoltán volt.

Nagyon jókat tudok róla mondnani, Ő az az orvos, aki Tatán lakik, de ha felhívod, hogy baj van képes átutazni a városon.

Ha a párod bent lesz veled nem érdemes szülőésznőt fogadni, de ha nem mindenképp érdemes, a lényeg hogy ne legyél egyedül.

Szép napot!

Sok egészséget!

Szerintem ez a lényeg!

2010. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Varga doki eddig uh-kat csinált nálam a kórházban, mindig nagyon kedves volt (nem túl bőbeszédű). Nekem fogadott dokim nincs és szülésznőm sem, mert utóbbiakkal lehetetlen az ismerkedés a kórházban. Pedig jó lett volna. 32 hetes kismama
2010. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat lányok.

Hát nem tudom itt szülnék meg nem szülnék:)

annyi rosszat hallok erről a kórházról:((

Varga doki nekem is UH-t csinál,és tök ari:)Ezért gondoltam esetleg rá....

Szülésznőt jó lenne fogadni de ha a párom bent van lehet nem is szükséges.Orvos meg úgyis csak kitolásra jön nem?

csak egy ember lehet velem bent?Tehát csak a párom?

Külön vajúdok és külön szülök?(külön szobában)

Szülés után a babát mellre teszik?(így kéne...)

Lemosdatnak,betét,2 óra még a szülőszobán?

Gyermekágy milyen?

Én úgy tudod a rooming-in állandóan tele van nem férnék be csak a sima többágyas osztályra?


Mikor lesz szülőszoba látogatás nem tudjátok?


Sok a kérdésem tudom,de izgatott vagyok:)))

2010. máj. 6. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Az összes kérdésedre nem tudom a választ, mert idáig még én sem jutottam. Azt hallottam, hogy egy vajúdó van és 4 szülőszoba, csak azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha egyszerre esetleg többen vajúdnak... Room-in: én is úgy tudom, hogy állandóan tele van, nekünk is volt ismerősünk és azt mondta, hogy ott még annyit sem foglalkoztak velük, mint a közösben. Ha szólt, hogy segítség kellene, akkor szinte ő volt az utolsó a sorban.

Eddig nekem is mindenki csak rossz tapasztalatot írt le, mondott el a kórházról, de tatabányai vagyok, ez van a legközelebb, emiatt eszem ágában sincs máshová menni. Mondjuk alapból félek a szüléstől, meg a kórházban tartózkodástól, és ha erre még rátesznek egy lapáttal az ott dolgozók... Barátnőm annyit mondott, hogy minden nap azt mondogatta magának, hogy túl kell élni és számolgatta vissza a napokat.

2010. máj. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és szülésznőt csak akkor lehet fogadni, ha orvost is fogadtál (ez is a mi kórházunk egyik sajátossága). Második és utolsó
2010. máj. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én Szőnyben szültem. Csak jót hallottam és csak jót tapasztaltam. Gondold meg...
2010. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!