Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Enyhe mensi szerü fájdalom,...

Enyhe mensi szerü fájdalom, és derékfájás is lehet a vajúdás kezdete? Nem fájdalmas, de ha rendszeres akkor induljunk a kórházba? Szombatra vagyok kiírva!

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
hát,ha rendszereződik és nem erős a fájás,akkor mozogj vele egy kicsit,lépcsőzz egyet vagy menj pár kört a lakásban,zuhanyozz le,mert attól elmúlhat és akkor jósló volt és nem kell menned. (én így jártam az elsőnél,pedig egész nap fájt tompán,aztán már 8 percenként is,de mire beértünk elmúlt). ha a dokid engedi a fürdést,nem vagy nyitva,akkor be is ülhetsz egy kellemesen meleg (nem forró) fürdővízbe,és ha elmúlik,akkor szintén jósló volt,ha viszont igazi fájás,akkor rendszerezni fogja
2009. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. már tegnap is görcsölgettem, aztán elmúlt. remélem már ez rendszeres lesz, és mehetünk szülni:). csak azt nem tudom, hogy mindenkép erös fájásnak kell lennie?
2009. máj. 7. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak a derekam fájt, mikor mentünk be már 5 percesek voltak. a doki majdnem befektetett, hogy ha a derekam fáj csak akkor ebből nem lesz szülés. ahhoz képest 3 óra múlva megszültem...
2009. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak a derekem fájt tompán majd 20 órát, mikor egyszer csak elfolyott a magzatvíz és onnan jöttek a fájások, 2 percesek, 3 és fél óra mülva meglett a kislányom.
2009. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek. Éjszaka elmúlt a derékfájás, viszont reggel olyan 6körül megint elkezdödött, és azóta is tompán érzem a fájdalmat. Remélem ebböl már hamarosan baba lesz:)
2009. máj. 8. 08:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kezdődhet derékfájással a vajúdás, nekem az utolsó fél óráig csak az volt. a rendszeres, sűrűsödik és nem múlik zuhany vagy fürdés hatására menj be a kórházba.
2009. máj. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon enyhén fájdogált a hasam. Először 1 órán át rendszertelenül, majd 10 percenként rendeződött, aztán mikor 6 percesek voltak, akkor usgyi kórház, aznap mentem volna NST-re, így az kimaradt:) Amúgy a derékfájás is lehet a jele!Ha rendszeressé válnak a fájások, irány a kórház!


Könnyű szülést, szép élmény lesz!

Jó egészséget mindkettőtöknek!

2009. máj. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Ma voltam amnioszkópián, holnap nst. remélem a baba már hamarosan jön. a derékfájás jön-megy:(
2009. máj. 9. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!