Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg otthagyja a klinikát...

Tényleg otthagyja a klinikát (debrecen) dr. Zatik János?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Én nem ismerem Őt csak jókat hallottam róla.Nem lenne csoda, már jó néhány jó orvos elhuzott onnan ,(talám ez is a normális, mint Amerikában saját rendelő aztán ea kórházba csak heti 2x..) elég rossz a ahngulat ahogy hallom.pl Az ln nagyszerü orvosom minden előjel nélkül hagyta ott az egészet (Aranyosi Dr) Miért?? Nagyon figyelmes kedves, megértő ember. Jó humora van. Ha bele gondolsz a klinikán olyan kosz és káosz van,orvostanhallgatók jönnek mennek,nem lehet leülni megbeszélni a dolgokat, rossz a szervezés, rossz a vezetés...Rossz a betegannyag .Szóval nem is csoda , ha ott nem szeretne dolgozni valaki ráadásul rosszul megfizetve.A klinikán és a kórházban is rosszak a körülmények, ráadásul ha van valakinek rendelője, tud adni időpontot és ha a igényes és csak megfelelő körülémények között szeret dolgozni. Ott még kezetmosni sem lehet az öltözőben.... Gondold el a sok mosdatlan ember, kiveszi a tampont, betétet megstörölgeti a fenekét, a wc.-ben nincs WC papir... majd szétkeni a kilincsen... Belegondolni is rossz, tele hajléktalannal.- stb. na ott nem csoda ha valakinek jó az izlése nem szeret ott vizsgálni vagy vizsgáltatni magát. A szinvonal esik...PL: Professzori bemutatásra kellet mennem ezért egyszer vizsgált ott egy professzor olyan büdös volt a szája, hogy majd elhánytam magam...Ráadásul vártam rá 4 órát majd a laborba már nem jutottam el és ismét be kellett mennem Debrecenbe,még egy nap... A betegségemről fogalma nem volt, a rendelőben nem volt tisztaság, Mi értelme volt??? A hatalom fitogtatása na erről ennyit.
2009. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ravenanime válasza:
Mit nyalod a seggét??? hmmm??? Ba.. meg mai napon hajított ki a rendelőből ez a büdös szemét!!!
2020. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!