Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni anyukák, ügyeletesné...

Debreceni anyukák, ügyeletesnél való szüléshez a Kenézyt vagy a Klinikát javasoljátok?

Figyelt kérdés
A Kenézyről jobbakat hallok, de zavar, hogy elveszik a babát...
2010. júl. 7. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én a Kenézybe nem szülnék, a csecsemősök úgy beszélnek veled, mint a kutyával, a szülésznők le sem carnak,ha nincs fogadott dokid...

(voltam itt gyakorlaton)


A klinika sokkal humánusabb,bár itt is jobban tolerálják, ha van orvosod, viszont profi mindenki.

Most itt dolgozok, és mivel tervben nálunk is a baba, a klinikát fogom választani.

2010. júl. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én a Klinikán szültem, bár volt orvosom. Annyit adtam neki, amennyit én gondoltam, nem százezreket. Csak ajánlani tudom! Ha szeretnéd, írok róla priviben.
2010. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szia, köszi, aranyos vagy, de mindenképpen ügyeletesnél szeretnék szülni. Nem a pénz miatt, hanem hányingerem van az adózatlan hálapénztől...


Egyelőre a Klinika felé billen a mérleg. A mellékhelyiségek milyenek?

2010. júl. 7. 16:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Én a közösben nem jártam. De a szülészeten se, és a kórteremhez tartozóban se vettem észre "kerülendő dolgokat". Annyi, h a wc-re nem szabad ráülni, vagy le kell teríteni az ülőkét. De ez máshol is így van. Amúgy tisztának tűnt. (16:19)
2010. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
bocsi, nem 16:19, hanem 16:09
2010. júl. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A közösben hogyhogy nem voltál? Külön szobád volt? Azt fogadott doki nélkül lehet kérni, fizetősen?
2010. júl. 7. 17:03
 7/14 anonim ***** válasza:
A folyosón lévőben nem voltam. Kétágyas szobám volt, amihez tartozott egy wc és egy zuhany, de ezt egy másik szobával közösen használtuk. A két szoba között van. Igen, pénzért bármit lehet. De én nem fizetnék érte. 2 napig egyedül voltam, de alig vártam, h hazamehessek. Inkább legyünk 3-an, 4-en. De ezt te tudod. Amúgy én nem fizettem a szobáért, a doki intézte. Attól is függ, h van-e hely. 2óra helyett mi fél napot töltöttünk a megfigyelőben az akkor szülőkkel, mert lent telt ház volt. (16:09)
2010. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a dokim egy kis fiatal orvos. Nagyon sokat segített! Valószínűleg én voltam az első fogadott betege. :) Meg is lepődött rajta, h borítékoltunk. Barátok lettünk. Ja, és sokat szokott ügyelni is. A szülőszobán is, és vizitelni is.
2010. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, és én nem azért adtam a pénzt, mert kötelező. Meg se említette a dokim, h fizessek neki. Azért kapta, mert örültem, h óriás pocakkal nem egy napig kell várakoznom a vizsgálatokra (előtte volt ilyen is!), h bármikor csinált egy UH-t, h amikor elfolyt a magzatvizem pont egyszerre értünk a kórházhoz, h végig mellettem volt a vajúdás alatt is (saját orvos nélkül ezt ne várd), h minden nap rámnézett a gyerekágyas szobában, és h a mai napig bármikor, bármilyen apróság miatt fehívhatom. (16:09)
2010. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia!Én is a klinikát javaslom,bár nekem is volt dokim egy kis fiatal:-))De tényleg lelkiismeretesek a szülésznők is rám is sürün néztek,az utolsó 2 órában végig velem volt,pedig nem volt fogadott.A csecsemős nővérek is rendesek,nekem egyedül a gyermek főorvos asszonnyal volt bajom.A mellék helységekkel sincs gond,de papucsban zuhanyozz,és ne ülj a wcre.
2010. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!